Kibice Widzewa Łódź zawieszają swoją działalność

Przed kwadransem Wiara Spod Zegara poinformowała za pośrednictwem swojego profilu na Facebooku o zawieszeniu działalności: W związku z komunikatami osiedli i fan clubów Wiara Spod Zegara i Stowarzyszenie Fanatycy Widzewa zawieszają swoją działalność.

Nie są znane powody oraz na jak długo działalność zostaje zawieszona. O wszystkich nowych wiadomościach będziemy Was na bieżąco informować.

 

Podobny komunikat wydały m.in. Fan Cluby takie jak:

– Będków
– Kalisz
– Ozorków
– Piotrków Trybunalski
– Poddębice
– Rawa Mazowiecka
– Rogów
– Sochaczew
– Tuszyn
– Uniejów
– Żabieniec
– Żyrardów

„W związku z obecną sytuacją panującą na Widzewie zawieszamy działalność i odpuszczamy mecze do czasu wyjaśnienia sprawy”.

 

Dzisiaj na swoim profilu kibice Cracovii zabrali głos odnośnie sytuacji na Widzewie, więcej w tekście poniżej.

 

Kibolska Cracovia:
Gdyby ktoś jeszcze nie wiedział o co chodzi z tym Widzewem. ,,Ludzie honoru” z DHW od prawie dekady, bunkrują konfidenta ze swojej czołówki. 3-go Lutego 2021 dostaliśmy na nasz profil taki anonim…. I może właśnie z powodu ciśnienia po drugiej stronie muru ,ktoś tu sobie przypomniał o konfidencie w szefostwie.. Dopełnił się prawdziwy obraz skurwiałego WRWE. Do Wylęgarni Sześćdziesiątek i konfidentów z Wisły i Ruchu ,dołączył oficjalny KONFIDENT i kryjący go koledzy z D.H.W. Takie tam panują standardy. Połączyło ich siano i skłonności do kurestwa. 

 

 

Na fanpage’u Ultras Widzew ukazał się krótki wpis dotyczący piątkowego spotkania Widzewa z tyskim GKS-em:

Drodzy, spływa na nasz profil bardzo dużo zapytań o nadchodzący piątkowy mecz. Nic się nie zmienia, widzimy się pod Zegarem i szykujemy gardła na głośny doping. Prawdopodobnie przeprowadzimy również zbiórkę kasy do puch. Trzymajcie się i do zobaczenia.

guest

14 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments