Kibice Widzewa chcą późniejszej pory ostatniego meczu na starym stadionem

Dzisiejsza informacja odnośnie zmiany godziny meczu 18. kolejki I ligi pomiędzy Widzewem a GKS Katowice została bardzo źle odebrana przez łódzkich kibiców. Fani przeszli już do działania i od kilku godzin apelują do stacji Orange Sport o zmianę decyzji i powrót do wieczornej pory spotkania.

Początkowo klub planował rozegranie historycznego starcia, podczas którego odbędzie się pożegnanie ze starym stadionem (obiekt czeka rozbiórka), o godz. 18:00. Dziś stacja transmitująca rozgrywki postanowiła jednak, że pierwszy gwizdek sędziego usłyszymy już o 14:45. To duży cios dla kibiców, którzy marzyli o tym, by legendarny stadion pożegnać w iście piłkarskim klimacie, wieczorem, przy blasku jupiterów.

W związku z tym fani Widzewa rozpoczęli zmasowaną akcję skierowaną do „OS”. Stacja od kilku godzin jest spamowana przez łódzkich kibiców, którzy domagają się zmiany terminu meczu z GKS w komentarzach na oficjalnym profilu Orange Sport na Facebooku i na Twitterze. Wysłano także sporą ilość e-maili z apelem o zmianę pory spotkania.
Oficjalnie stacja musi poinformować o ostatecznym terminie meczu najpóźniej dwa tygodnie przed spotkaniem. Jest więc jeszcze kilka dni, by szefowie „pomarańczowej telewizji” poszli po rozum do głowy!

Jeśli ktoś chce się jeszcze przyłączyć do akcji, poniżej publikujemy adresy, pod którymi można kierować swoje prośby:

Facebook: facebook.com/Orangesport
Twitter: twitter.com/OrangeSportPL
e-mail: redakcja@orangesporttv.pl

źródło: WidzewToMy.net

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments