Kibice Stomilu remontują stadion

Fani Stomilu Olsztyn zadeklarowali, że przygotują stadion swojego klubu do rundy jesiennej sezonu 2017/2018. Dzisiaj z inicjatywy Socios Stomil na olsztyńskim stadionie zabrali się kibice „Dumy Warmii”. Fani odmalowali płot na trybunie krytej olsztyńskiego obiektu. Kibice wierzą, że ich zaangażowanie pozwoli rozgrywać mecze Stomilu w charakterze gospodarza na własnym boisku, a nie w Ostródzie.

My nie poprosiliśmy stowarzyszenia o pomoc. Z moich informacji wynika, że to kibice wystąpili do nas z propozycją włączenia się w przygotowanie stadionu do rozgrywek, a wychodzi tak, jakby nie było nas stać na pomalowanie ogrodzenia. Co nie zmienia jednak faktu, że bardzo dobrze układa nam się współpraca ze stowarzyszeniem i organizujemy dużo udanych imprez. – mówi w rozmowie dyrektor.

Odświeżenie zardzewiałego płotu to jeden z warunków rozgrywania ligowych spotkań w Olsztynie. Ośrodek Sportu i Rekreacji musi jeszcze m.in. zrobić podjazd dla osób niepełnosprawnych na trybunie krytej, czy wyremontować pomieszczenie dla służb informacyjnych.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments