Kibice Śląska w roli Mikołajów

We wtorek, we Wrocławiu w GOjump Park Trampolin odbyło się Mikołajkowe spotkanie z dzieciakami ze Świetlicy Środowiskowej „Bratnia Dłoń”, zorganizowane przez Kibiców Śląska z FC Oleśnica, FC Bierutów oraz Stowarzyszenia Kibiców Wielki Śląsk.

 

Relacja Kibiców Śląska:

Akcja ta organizowana jest cyklicznie od roku 2011 roku. W okresie Mikołaja Stowarzyszenie Kibiców Wielki Śląsk wspólnie z Fan Clubami Śląska z Oleśnicy i Bierutowa odwiedzało z prezentami podopiecznych Domów Dziecka z Bierutowa i Oleśnicy.

W tym roku kibice Śląska postanowili, by spotkanie z dzieciakami ze Świetlicy Środowiskowej „Bratnia Dłoń” z Oleśnicy było bardziej urozmaicone i miało bardziej aktywny wymiar. Wynajęto więc autokar i zabrano dzieci do Wrocławia do GOjump Park Trampolin.

Pomysł okazał się przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”. Dzieciaki super spędziły czas, fajnie się bawiąc, a ich uśmiechy na twarzach były bezcenne. To jednak nie był dla nich koniec atrakcji tego dnia. Po zabawie odwiedził ich z prezentami Św. Mikołaj i legenda Śląska Wrocław Tadeusz Pawłowski. 

Każdy z blisko czterdziestu dzieciaków otrzymało dwie paczki. Jedną ze słodyczami, a drugą z gadżetami Śląska. Na koniec zrobiono pamiątkowe zdjęcie. Na powrocie do Oleśnicy dzieciaki miały jeszcze jedną niespodziankę. W jednym z McDonaldów dla każdego z dzieciaków czekał zestaw „Happy Meal”.

Kolejna wspólna inicjatywa Wielkiego Śląska i Fan Clubów z Oleśnicy i Bierutowa wpisuje się działalność stowarzyszenia. Od początku jego powstania wspieramy wszystkie akcje i inicjatywy FC Śląska. To integruje nasze środowisko, a przy okazji możemy wspólnie zrobić coś dobrego. Akurat w tym przypadku uśmiech i radość na twarzach tych dzieciaków jest bezcenna i daje poczucie, że zrobiło się coś naprawdę dobrego.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments