Kibice Ruchu zobowiązali się pokryć koszty naprawy sektora gości w Lubinie

Stowarzyszenie Niebieska Ruda Śląska organizuje zbiórkę pieniędzy na pokrycie strat, jakie powstały podczas wyjazdowego meczu z Zagłębiem II Lubin. Poniżej prezentujemy komunikat Stowarzyszenia, zaś zbiórkę znajdziecie TUTAJ.

Po naszym pierwszym wyjeździe do Lubina, na którym gościło 350 kibiców Ruchu, na naszym sektorze, w wyniku stania i podskakiwania na krzesełkach powstały straty. Są to: wyłamana 1 stalowa belka z 4 siedzeniami, wykrzywionych 8 stalowych belek z siedzeniami oraz połamane 1 siedzenie.

Całkowity koszt naprawy został oszacowany na 3000 zł. Żeby nie obciążać kasy klubowej w tych trudnych chwilach, Stowarzyszenie Niebieska Ruda Śląska zobowiązało się do zebrania środków w celu pokrycia tych strat.

Jak doskonale wiecie, dzięki uprzejmości miejscowych działaczy, cała nasza grupa weszła na ten mecz za darmo. Zwracamy się do wszystkich obecnych na tym wyjeździe kibiców, by wpłacili na konto zrzutki symboliczne 10 zł. Można oczywiście wpłacić więcej – jeżeli uzbierana kwota przekroczy 3000 zł, reszta zasili konto naszego Klubu. W komentarzu obowiązkowo napiszcie z jakiego fan clubu jesteście, bo na tej podstawie zostanie stworzona tabela wyjazdowa i będzie można zdobyć nawet 80 pkt w rywalizacji fan clubowej.

10 zł to naprawdę niewielka kwota i jeżeli każdy obecny na tym spotkaniu kibic, zamiast tradycyjnego biletu, wpłaci ją na konto zrzutki, to spokojnie wystarczy na pokrycie kosztów naprawy oraz na mały urodzinowy prezent dla naszego Klubu.

[art5]

zobacz również zdjęcia:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments