Kibice podgrzewają atmosferę przed Derbami Dolnego Śląska

Już w sobotę odbędą się kolejne Derby Dolnego Śląska. Kibice Zagłębie mobilizują się na Derby, do Wrocławia wyruszą autokarami. Koszt przejazdu wraz z biletem to 80zł. Dodatkowo każdy wyjazdowicz dostanie specjalny gadżet.

Grupa Ultras Silesia zapowiada najbardziej skomplikowaną kartoniadę w historii ruchu kibicowskiego na Śląsku:

Przed nami spore wyzwanie dotyczące, najważniejszego meczu w tym sezonie dla naszej grupy. Meczu, który jako jedyny mecz od dawna, zapewni nam frekwencję potrzebną do zaprezentowania oprawy, którą planujemy od dawna. Jak wiecie ostatnie oprawy naszej grupy, wysoko postawiły nam poprzeczkę na przyszłość, a My mamy zamiar wciąż iść dalej.

Na ten mecz świadomi ryzyka jakie wiąże się z tą decyzją, planujemy kartoniadę, jakiej jeszcze na Śląsku nikt nie prezentował. Potrzebujemy do tego zdyscyplinowania fanatyków z trybuny B, i mamy nadzieję, że się na Was nie zawiedziemy. Prosimy wszystkich o obecność na sektorze jak najwcześniej, co najmniej godzinę przed meczem, aby sektor B był zapełniony juz przed meczem. Prosimy również o zajmowanie miejsc chronologicznie jak najbliżej gniazda. Dopiero kiedy cały środkowy sektor od dołu do góry zostanie zapełniony, zajmujcie miejsca na bocznych sektorach. Współpracujcie ściśle z gniazdem na tym meczu, i słuchajcie poleceń, koordynacja tego przedsięwzięcia, będzie bardzo trudna, dlatego potrzebujemy Was do pomocy.

Apelujemy również do Was o poważne potraktowanie tego meczu, jak na Szlachtę z Wrocławia przystało. Zarówno w drodzę na mecz jak i na stadionie, nie będzie tolerancji dla pijusów, i tych którzy będą utrudniać prezentacje oprawy i prowadzenie dopingu.

Derby to również mecz podwyższonego ryzyka, i nie zdziwcie się, że repertuar tego dnia będzie inny niż zwykle. Mimo tego musicie przez 90 minut dać z siebie wszystko i pokazać po raz kolejny lubince gdzie jest ich miejsce w szeregu, na każdym froncie kibicowskim. Informujcie o tym, wszystkich, którzy wybierają się tego dnia na trybunę B.

Podsumowując prosimy Was o:
– stawiennictwo na sektorze juz godzinę przed meczem
-uważne słuchanie instrukcji i poleceń gniazda oraz Ultrasów przy prezentacji oprawy
-godne reprezentowanie barw Śląska na stadionie oraz poza nim, w ten szczególny dzień derbowy
-na sektorze dawanie z siebie 110%, jedne derby u siebie w rundzie i jeden wspólny wróg
-nie przechodzenie obojętnie obok osób zbierających do puchy na tym meczu, mamy dla Was wspaniałe widowisko, ale koszta produkcji są bardzo wysokie

U nas przygotowania do derbów trwają już od jakiegoś czasu, bądźcie i Wy gotowi do piekła, jakie urządzimy tego dnia na sektorze B! SIŁA W JEDNOŚCI, JEDEN JEST KRÓL DOLNOŚLĄSKI !

Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin 26.04.2014

Początek meczu 5 marca o godzinie 18:00.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments