Kibice Piasta Gliwice z wizytą w przedszkolu

Dziś przedstawiciele Stowarzyszenia Kibiców Piasta wraz z grupą Piastoholiczki odwiedzili Przedszkole Miejskie z Oddziałami Integracyjnymi nr 31 w Gliwicach. Celem wizyty było przekazanie zabawek, słodyczy i gadżetów klubowych.

Relacja:
Orzełek Piastuś, Święty Mikołaj z Panią Mikołajową oraz kilka dziewczyn z grupy Piastoholiczki, które wspierali koledzy ze Stowarzyszenia w takim składzie pojawiliśmy się przed kilkudziesięcioosobową grupą, która przywitała nas gorącym chóralnym śpiewem.

Po krótkiej prezentacji każda grupa wyznaczyła swojego przedstawiciela do zaśpiewania ulubionej piosenki, chętnych nie brakowało. Jednak Mikołajowi wciąż czegoś brakowało.

Na pytanie do dzieciaków „Całe życie…” tłum skrzatów z entuzjazmem odpowiadał „…Piast Gliwice”. Po czym wszystkie dzieci zaczęły skakać w rytm stadionowej przyśpiewki „całe życie Piast Gliwice hej, hej”. Mikołaj nie miał już wątpliwości, zawołał Panią Mikołajową i wspólnie wręczyli dzieciakom słodycze i smyczki z napisem Piast Gliwice.

Gdy dzieciaki podzieliły się na grupy maluchów, średniaków i starszaków i udały się do swoich sal, Mikołaj ze swoją świtą odwiedził każdą z nich i przekazał zabawki. Wszyscy razem rozpakowali prezenty i zaczęła się wspólna zabawa podczas której dzieci i ekipa Mikołaja wspólnie grały w piłkę, śpiewały, rysowały, bawiły się nowymi zabawkami.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments