Kibice Odry nie pojadą do Krakowa

18 sierpnia sympatycy Odry Opole mieli jechać na wyjazdowy mecz z Wisłą Kraków. Jednak po tragicznych wydarzeniach minionego weekendu (informowaliśmy o nich TUTAJ), wszystkie grupy działające na Odrze, wspólnie zdecydowały, że nie pojawią się tego dnia na sektorze gości.

 

Komunikat Odry Opole:

Po tragicznych wydarzeniach minionego weekendu wszyscy jesteśmy wstrząśnięci. Z powodu klubowych barw zginął człowiek. Nie ma zgody na takie wydarzenia w naszym środowisku i odcinamy się od wszelkich tego typu zachowań. Jako Społeczność Honorowa podejmujemy walkę tylko na gołe pięści i uważamy, że muszą wrócić czasy zdrowej, sportowej rywalizacji między kibicami. Z tego powodu podjęliśmy decyzję, że kibice Odry Opole nie pojadą do Krakowa na mecz z wisłą. Jest to jednomyślna decyzja wszystkich grup kibicowskich Odry Opole.

W kwestii technicznej każdy kto zapisał się na wyjazd odzyska pieniądze – przelewem zwrotnym lub w ośrodku Kibice Razem.

guest

12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Paweł
Paweł
6 miesięcy temu

to czekam na taką samą decyzję z Waszej strony za zabicie kibica i skakanie po głowie chłopakowi ze Stalówki Na mecze Motoru za zabicie kibica Arki bojkot Śląska.Górnika za zabicie 2 kibiców Ruchu,Cracovii za zabicie kilku czy kilkunastu Wisły I co sobie przypomnicie I konsekwencja w tym..bo nie może być tak że na jedną się ekipę sra .A inne robią to samo

anty-debil
anty-debil
6 miesięcy temu

Niby nie Wisła zabiła, jednak niesmak pozostał.

Perun44
Perun44
6 miesięcy temu

Jeśli jest już konflikt to mądry człowiek rozwiązuje go, a nie tworzy dalej. Czas powiedzieć STOP!!! i zacząć od nowa, ustalić zasady które będą obowiązywać w całej Polsce.

bbbbb
bbbbb
6 miesięcy temu

Bardzo dobra decyzja,wszyscy powinni bojkotować,przestać jeździć na wyjazdy na Wisłe i Unie Tarnów,tak powinno być przez kilka lat.To byłoby dla wiślaków nich mocno irytujące

jakies jaja
jakies jaja
6 miesięcy temu

Fajna decycja. Sa konsekwetni. Ponad dekade temu zerwali zgode z Polonia Bytom za morderstwo kibica Ruchu, teraz nie jada na Reymonta. Spolecznosc honorowa i zdrowa rywalizacja przedewszystkim

Artur,,
Artur,,
6 miesięcy temu

,, GTS,,,,, ZOMOWCOW POTOMKOWIE.. jak ja jestem zadowolony ze z tą skisła zerwaliśmy wszelkie relacje. SLASK $LECHIA

Wwa
Wwa
6 miesięcy temu

Jakie czasy sportowej rywalizacji?Jak jeszcze do niedawna pół Polski latała ze sprzętem!!!Z czego ta gownoburza? Zginął chłopak,ok tragedia!!!Tylko trza pamiętać że oni latali i będą latać ze sprzętem,i tego się można po nich spodziewać!!!

Ks1964
Ks1964
6 miesięcy temu

Chłopak ze Stali zabił się sam w wyniku nieszczęśliwego wypadku, dodatkowo sprzętem który sami z Zagłębiem przywieźli. A teraz hipokryci i dupowłazy z innych klubów zaczynają zaklinać rzeczywistość. Brawo.

Tom&Jerry
Tom&Jerry
6 miesięcy temu

Dokładnie tak. Brawo Odra oby reszta kibicowskiej Polski wzięła przykład i mordercy zostali welminowani z kibicowskiego świata.

szakal
szakal
6 miesięcy temu

a ile u was miało przyjechać? 30-tu,więc wypad

Siwy
Siwy
6 miesięcy temu

Wszystkie ekipy powinny tak postąpić, a dodatkowo nie wpuszczać skisłej na swoje stadiony.

AJ 1906%
AJ 1906%
6 miesięcy temu

Osraliście się i nic więcej ,leją was wszyscy.Dobrze wiecie co się stało nikt nikogo nie zabił.

Artykuł dotyczy ekip
Wisła Kraków 9 fanatyków Oflaguj
Odra Opole 1 fanatyk Oflaguj