Kibice Legii przeleją krew dla uczczenia 100-lecia Bitwy Warszawskiej

Kolejna akcja krwiodawstwa zainicjowana przez KHDK Krewcy Legioniści przy współudziale Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa odbędzie się w sobotę, 25 lipca na stadionie Wojska Polskiego. Jak informują fani stołecznej drużyny, tegoroczna zbiórka organizowana jest dla uczczenia 100-lecia Bitwy Warszawskiej.

 

Legionisci.com:
Serdecznie zapraszamy na kolejną już akcję honorowego krwiodawstwa na Stadionie Legii Warszawa. Zbiórka organizowana przez KHDK Krewcy Legioniści przy współudziale Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa odbędzie się w sobotę, 25 lipca w godzinach od 9:00 do 14:00. Tegoroczna zbiórka organizowana jest dla uczczenia 100-lecia Bitwy Warszawskiej. Bitwa ta, nazywana „Cudem nad Wisłą”, uważana jest za 18. batalię pod względem znaczenia dla świata w jego całej historii.

Wstępnie w naszej akcji udział mają wziąć 3 autokary – krwiobusy z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z ul. Saskiej w Warszawie. Dla krwiodawców przewidziane są niespodzianki i bez wątpienia wspaniała atmosfera.

[art5]

Jak wszyscy wiemy okres wakacji w warszawskich szpitalach charakteryzuje się niedoborem krwi, a dodając do tego pandemię, naprawdę każda oddana kropla krwi będzie bardzo ważna! Dlatego prosimy Was bardzo o liczny udział w akcji.

Aby przygotować się na akcję i zapewnić odpowiednie środki ochrony prosimy o wpisywanie się osób, które wiedzą że pojawią się na zbiórce, do wydarzenia na FB.

Wcześniejsza wiedza, ile mniej więcej możemy spodziewać się krwiodawców, pozwoli nam lepiej zaplanować akcję.

Jeśli ktoś z Was chciałby przeznaczyć jakieś niespodzianki dla naszych krwiodawców (np. kupny zniżkowe) bardzo prosimy o kontakt.

Zarezerwujcie sobie terminy i namawiajcie znajomych – widzimy się 25 lipca na Legii!

[art5]

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments