Kibice Legii czworonogom

W minioną sobotę Sekcyjni Fanatycy przekazali tysiąc kilogramów nakrętek do schroniska w Nowym Dworze Mazowieckim, prowadzonym przez Fundację Przyjaciół Braci Mniejszych. Wcześniej Legioniści przekazali do schroniska dwie budy dla psów.

Schronisko od pewnego czasu zbiera plastikowe korki, a następnie sprzedaje je, by z pozyskanych pieniędzy wyremontować pomieszczenia i zakupić karmę dla psów.

Sekcyjni Fanatycy:

Udało się!
Pod koniec 2018 roku, w połowie grudnia, udało się przekroczyć liczbę 1000 kg nakrętek! W minioną sobotę udaliśmy się do Schroniska w Nowym Dworze Mazowieckim, aby przekazać to, co razem z Wami uzbieraliśmy. Nie obyło się bez problemów, ponieważ z samego rana, bus który miał wszystko zabrać okazał się niezdolny do drogi. Na szczęście udało się ogarnąć zastępczy transport, jednak musieliśmy jechać na dwie tury, ponieważ nasz nowy środek transportu był zdecydowanie mniejszy. Oprócz tony nakrętek, do schroniska w październiku (jeśli pamięć nas nie myli) trafiły dwie budy dla psów. Ogromne podziękowania dla p. Iwony wraz z p. Tomaszem, dla Dawida oraz Iwonki 😉

Na tym nie kończymy i przypominamy, że cały czas zbiórka trwa! Wszelkiego rodzaju nakrętki możecie dostarczać codziennie do Źródełka i Sportsbaru oraz bezpośrednio do nas podczas meczów koszykarzy. Jednocześnie zachęcamy Was do odwiedzin schronisk, spacerów z psami oraz samej adopcji czworonogów.

Dzięki!
Sekcyjni Fanatycy

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments