Kibice Korony chcą utworzyć dwupoziomowy młyn!

Runda zbliża się wielkimi krokami, wiele ekip zapowiedziało mobilizację wiosenną, tak jak i Koroniarze, którzy przeżywali złożenie wniosku o upadłość klubu. Ostatecznie znalazły się pieniądze na grę, a wniosek został wycofany. Z pewnością taki obrót spraw ucieszył niejednego kibica, nie tylko Korony.

Poniżej prezentujemy Wam oświadczenie Kibiców Korony Kielce:

DWUPOZIOMOWY MŁYN NA KORONIE!

Dokładnie za miesiąc i dwa dni zagramy pierwszy mecz u siebie- przeciwnikiem będzie LEGIA WARSZAWA!!!

Panowie i Panie, w ostatnim czasie stanęliśmy niemal w obliczu całkowitego upadku Korony – nie było żadnej pewności, że klub będzie istniał i miał ciągłość finansową. Wszystko wskazywało na to, że Korona stała się narzędziem w rękach podzielonych polityków. Na szczęście radni przekazali pieniądze na klub, biorąc pod uwagę również nasze postulaty. Nikt w Kielcach spadku Korony nie chce. To jednak nie koniec problemów. Wiele wskazuje na to, że nasza drużyna zmieni swe oblicze – miejsce „starszych” piłkarzy zajmą ci młodzi, ci bez doświadczenia, ale z zapałem i ambicją… To właśnie od nich będzie zależał jej los. Jej los będzie zależeć również od nas!!! To ten mecz, ta chwila w której każdy z NAS powinien dać coś od siebie, BYĆ NA TYM MECZU i CAŁYM SERCEM DOPINGOWAĆ KORONĘ. Już nie raz udowadnialiśmy, że jesteśmy z klubem w trudnych momentach… A to chyba jeden z najtrudniejszych… Trzeba pokazać wszystkim tym KTÓRZY ZWĄTPILI, TRZEBA DAĆ IM DO ZROZUMIENIA JEDNO, że…

KORONA NIGDY NIE ZGINIE!!!

Skoro czytasz ten tekst to znaczy, że Cię to interesuje, że los Korony nie jest Ci obojętny. Dlatego chcemy Ci powiedzieć teraz jedno – przeżyłeś z Koroną wiele chwil, tych lepszych jak i tych gorszych, czasem bycie na meczu, wyjazd sprawiały Ci radość, czasem powodów do satysfakcji było mniej. I choć bywało różnie to przypomnij sobie teraz te wszystkie momenty, które mocno wryły Ci się w pamięć, przypomnij sobie przygody, które przeżyłeś, ludzi których poznałeś…… I odpowiedz sobie na jedno pytanie – skoro Korona tak wpłynęła na Twoje życie to czy to nie czas, żeby w najtrudniejszym dla niej momencie pokazać, że nigdy nie zginie, że jesteś, że JESTEŚMY, BYLIŚMY I BĘDZIEMY?!

Poniższe zdjęcie jest przerobione w programie graficznym, ma ukazać w jaki sposób prezentowałby się zapełniony młyn.

Gdybyśmy nie byli pewni, że ten moment nas zjednoczy, zjednoczy całe miasto, wszystkie Fancluby to nie postawilibyśmy sobie celu, a cel jest ambitny, całkowicie w naszym zasięgu!
Na tym meczu stworzymy NAJWIĘKSZY MŁYN W HISTORII KORONY KIELCE!!! MŁYN NA DWÓCH POZIOMACH!!!

Niemożliwe? Kto wątpi niech przyjdzie i się przekona!!! Wszystko jest w naszych rękach, każdy MUSI dać coś od siebie, namówić swoją ekipę, zabrać tych którzy chodzili kiedyś, zabrać tych którzy jeszcze na meczu nie byli. Będą wszystkie osiedla, będą nasze FC, będą nasi Bracia z Nowego Sącza i Mielca!!! DAMY RADĘ!!! W sektorze gości godny przeciwnik – często pokazywali nam miejsce w szeregu – NIE TYM RAZEM!!!

WSZYSCY!!! RAZEM BRACIA !!! TO TEN CZAS, TA CHWILA!!! BYŁA BĘDZIE JEST!!!
WSZYSCY NA MECZ!!! WSZYSCY NA DWUPOZIOMOWY MŁYN!!!

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments