Kakaesiacy szydzą z działaczy Centry Ostrów Wielkopolski

Dzisiaj po południu kibice KKS-u Kalisz zabrali głos w sprawie remontu sektora gości w Ostrowie Wielkopolskim. Tamtejsi działacze postanowili za wszelką cenę nie wpuszczać Kaliszan, tym samym ogłosili od dnia meczu remont sektora gości.

 

W pierwszej chwili wyglądało to na swoistą szyderę ze strony kibiców z Kalisza:

„USTERKA – Takich programów już dzisiaj nie ma”. Czy aby na pewno?
W piątek jedziemy na mecz do Ostrowa. Po raz kolejny (nie chce nawet nam się już liczyć, który raz z rzędu) nie będzie dane nam obejrzeć tego spotkania z wysokości trybun. Zawsze przed zaplanowaną wcześniej potyczką tych dwóch drużyn, ostrowski klub dostaje swoistej sraczki w obawie przed kaliskimi fanami. W tym roku zamknęli stadion dla kibiców przyjezdnych „do końca sezonu ze względu na remont stadionu”. Rozpoczęcie ów remontu, zaplanowano akurat przed naszym meczem kiedy to do końca rundy, oprócz nas rzecz jasna, nie zjawi się tam żadna zorganizowana grupa kibicowska. Jako, że w kolejnym sezonie nasze zespoły będą miały okazje spotkać się po raz kolejny, a oprócz nas w lidze będą inne drużyny, których kibice będą chcieli oglądać zmagania sportowe swoich ulubieńców organizujemy akcję pomocy dla klubu z Ostrowa.

KAŻDY KALISKI KIBIC W PIĄTEK UDAJE SIĘ POD TEATR Z AKCESORIAMI REMONTOWYMI. Do wyboru macie całą gamę akcesoriów. Zaczynając od wałków malarskich, kielni, miar przez farby, lakiery, kleje na śrubokrętach, poziomicach czy kablach kończąc. Wszystko musi odbywać się z zachowaniem zasad i reguł BHP, tak więc wskazany jest odpowiedni strój tj. kombinezon roboczy lub malarski, obuwie ochronne oraz nakrycie głowy. Widzimy się już w piątek! CZEŚĆ PRACY !

 

Centra Ostrów Wielkopolski – KKS Kalisz 29.08.2015 | Fot. Norbi

 

Jakiś czas temu pojawił się kolejny wpis Kaliszan informujący, że to jednak nie żart, czy aby na pewno? O tym przekonamy się w piątek. Pierwszy gwizdek sędziego o 18:30.

 

Poniżej informacja sprzed niecałej godziny:

Jak widać nasz wcześniejszy post wzbudził niemałe zainteresowanie. Gwoli ścisłości dodamy, że nasz apel związany z zaopatrzeniem się w artykuły budowlane był jak najbardziej serio. W piątek jedziemy na obiekt Centry zwany stadionem, aby obejrzeć mecz oraz po to, aby wyśmiać miejscowych działaczy. Do zobaczenia pod Castoramą, tfuuuu… pod TEATREM.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments