Kibice Górnika pomagają poszkodowanej rodzinie po wybuchu gazu w Bełku

11 marca w Bełku miało miejsce tragiczne zdarzenie. Doszło do wybuchu gazu. W budynku przebywał 16-latek, który doznał licznych oparzeń. Śmigłowiec LPR zabrał go do Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Lekarze walczyli o jego życie. Niestety nastolatek zmarł dwa dni temu.

Fani zabrzańskiego Górnika nie przeszli obojętnie wobec tragedii i postanowili wspólnymi siłami pomóc poszkodowanej rodzinie.

 

Torcida Orzesze:
!! UWAGA !! Nieznani sprawcy wtargnęli na teren gruzowiska, z relacji naocznych świadków udało się dowiedzieć, że byli to Kibice Górnika Zabrze z Orzesza, mieli przy sobie niebezpieczne narzędzia m.in.: Kilof, siekierę i młot. Sprawcy do dnia dzisiejszego pozostają nieuchwytni!!

Jak pewnie wiecie kilka dni temu doszło do wielkiej tragedii w Bełku, kiedy to przez wybuch butli z gazem połowa domu po prostu runęła. Decyzja naszego FC o pomocy była szybka, zbieramy się w kilka osób i od paru dni pomagamy odgruzowywać cały teren. Słowa nie oddadzą jednak ogromu zniszczeń, może choć w połowie fotki.
Pracy jest sporo dlatego zachęcamy inne FC do włączenia się w akcje.

[art5]

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments