Kibice Floty zawiesili działalność na swoim stadionie

„W związku z zaostrzaniem przez policję represji wobec sympatyków futbolu, w tym także kibiców Floty Świnoujście, którzy po ostatnich meczach rozegranych na naszym stadionie stoją przed zagrożeniem otrzymania zakazu stadionowego za wieszanie flag na płocie, robienie transparentów informujących o meczach oraz innych absurdalnych powodów, postanawiamy od meczu z GKS-em Tychy zawiesić do odwołania jakąkolwiek działalność na naszym stadionie.

Poza wstrzymaniem się od prowadzenia dopingu oraz tworzenia opraw meczowych zaprzestać udziału w meczach rozgrywanych na naszym stadionie. Zawieszenie działalności ma na celu uniknięcie przez najaktywniejszych kibiców narażenia się na otrzymanie zakazów stadionowych i wysokich grzywien oraz nachodzenia w miejscach pracy i mieszkaniach co już miało miejsce.

Pragniemy podkreślić, że nasze działanie nie jest wymierzone w klub czy piłkarzy lecz jest to nasza odpowiedź na działanie policji w naszym mieście. Podczas protestu skupimy się na meczach wyjazdowych oraz wspieraniu naszej Zgody.”

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments