Kibice Falubazu odwołali wyjazd na Derby Ziemi Lubuskiej

Stowarzyszenie Kibiców Tylko Falubaz odwołało przed chwilą zorganizowany wyjazd na niedzielne Derby Ziemi Lubuskiej. Powodem są skandaliczne wymagania gorzowskiej strony względem kibiców Falubazu.

Stowarzyszenie Kibiców Tylko Falubaz ostatecznie zrezygnowało z organizacji wyjazdu na derbowy mecz w Gorzowie. Zapisy na wyjazd zostały przerwane, a wszyscy, którzy wpłacili już pieniądze będą mogli je odebrać.

Decyzja podyktowana jest skandalicznymi procedurami wejścia na gorzowski stadion, do czego już drugi raz z rzędu doprowadzili działacze Stali Gorzów. Zakaz wnoszenia elementów oprawy, ale przede wszystkim flag na płot, megafonu, bębnów, DAMSKICH TOREBEK oraz rewizje osobiste ze ściąganiem skarpetek włącznie, a to wszystko za bilet kosztujący 50 złotych to ewenement na stadionach w naszym kraju.

Dzisiaj, przez wiele godzin, próbowano negocjować ze stroną gorzowską, która zasłaniała się wytycznymi policji, skazanego na 6 lat więzienia za działanie na szkodę miasta, wyłudzenia i oszustwa prezydenta Jędrzejczaka i zapisami w regulaminie stadionu, który oczywiście ustala i modyfikuje organizator imprezy. Niestety strona gorzowska pozostała nieugięta w związku z czym kibice Falubazu zdecydowali się na podjęcie takich kroków.

Przyznana pula 800 biletów sprzedawała się znakomicie, a pusta kasa zadłużonego gorzowskiego klubu nie wzbogaci się o 40 tysięcy złotych. Ucierpi także na tym widowisko, gdyż zabraknie atmosfery derbów.

źródło: Falubaz.com

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments