Kibice bronią świątyń w całej Polsce

Środowiska feministyczne przeprowadzają regularne szturmy na świątynie w całym kraju. Młodzież Wszechpolska powołała inicjatywę pt. “Samoobrona Wiernych”, gdyż władza niedostatecznie zabezpieczyła Kościoły przed sprofanowaniem. Są miejsca, gdzie akcje dostały wsparcie kibiców.

 

Kibice Jagiellonii Białystok bronili dostępu do Katedry Białostockiej, co warto zaznaczyć bardzo skutecznie.

 

Stara 1988 Wiara:

Przed mszą świętą o godz.18.30, zbieramy się przed Katedrą ok. 20 osób dobrego składu aby bronić naszych wartości, widocznych wyraźnie na fladze: Bóg-Honor-Ojczyzna.
O protestujących szkoda się dużo rozwodzić – grupa w większości nastolatków, których stać jedynie na skandowanie haseł zza pleców policji. Gdy policji brakło natychmiast milknęli.
W Legnicy msza święta bez zakłóceń!

 

Chełmżyńscy Legioniści:

Gorący okres w Polsce trwa, każdy z nas widział czerwone błyskawice na profilach naszych znajomych. My jako Chełmżyńscy Legioniści postanowiliśmy odnieść się do całej sprawy. Sam cel protestu większość z nas raczej popiera, większość z nas solidaryzuje się z kobietami ale nie można pozwolić lewakom, żeby wykorzystali tę sytuację i pod pretekstem możliwe słusznego protestu niszczyli zabytki i święte miejsca które dla znacznej części obywateli są bardzo ważne. Dla lewaków z antify te protesty to tylko przykrywka do działania i niszczenia tego, co dla nas ważne. Te działania które zaobserwowaliśmy w innych miastach są na niekorzyść kobiet, które walczą o swoje przekonania! Apelujemy do wszystkich protestujących – Walczcie, manifestujcie macie do tego prawo ale zostawcie w spokoju pomniki, zabytki, kościoły i wszystkie inne miejsca które nic w tym wszystkim nie zawiniły a dla innych ludzi odgrywają nierzadko bardzo ważną rolę w życiu. Walczcie z głową, nie dajcie się ogłupić lewackim prowokatorom bo to nie przyniesie wam pożądanego efektu. Podczas Chełmżyńskiego marszu zbieramy się pod kościołem i w ciszy pilnujemy naszej starej konkatedry przed możliwymi pomysłami lewaków z innych miast ale na szczęście sam Marsz przebiegł bez żadnych prowokacji, Chełmża pokazała klasę. Brawo dla protestujących kobiet i mężczyzn. Większe miasta powinny się uczyć.

 

Straż Narodowa:

Szturm lewackich barbarzyńców na kościół św. Aleksandra w Warszawie odparty !!! W decydującym momencie Straż Marszu Niepodległości i Straż Narodowa otrzymały solidne wsparcie ze strony kibiców Legii Warszawa !

 

Elita Tarnowa:

Dzisiejszego wieczoru zbieramy się spontanicznie pod katedrą w Tarnowie, ponieważ grupa protestujących ma zamiar przemieścić się pod katedrę i pomnik Jana Pawła II, który już kiedyś stał się obiektem ataków. Chcąc zapobiec kolejnej profanacji pilnujemy tych miejsc, a druga grupa wychodzi naprzeciw demonstrantom, aby wybadać sytuację. Do żadnej dewastacji nie doszło. Pod katedrą stoimy jeszcze godzinę po rozwiązaniu marszu, po czym rozchodzimy się do domów.

PS. Chcemy dodać, że w na tle tego całego zmieszania związanego z wyrokiem TK nie opowiadamy się po żadnej ze stron sporu politycznego, ale bronimy naszych wartości i nie zgadzamy się na niszczenie i profanowanie ważnych dla Polaków miejsc, do czego dochodzi w ostatnim czasie w wielu miejscach naszego kraju.

 

Czarni Jasło bronili jasielskiej świątyni:

 

Duma Warszawskiego Przedmieścia:

Z wielu stron kibicowskiej Polski poszedł już przekaz pod którym podpisujemy się rękoma i nogami.
Drogie kobiety, pamiętajcie o tym, że nie występujemy przeciwko Wam, występujemy przeciwko lewackiej zarazie, która chce zbić kapitał na Waszych protestach.
Która chce „przypomnieć” o sobie, zza Waszych pleców niszcząc symbole narodowe, pomniki czy kościoły.
Na to naszej zgody jak widać nie będzie.
W kilkadziesiąt osób zebrani jesteśmy cały wczorajszy wieczór w różnych częściach miasta.

 

„RĘCE PRECZ OD KOŚCIOŁA” – kibice Lecha Poznań bronią Katedry na Ostrowie Tumskim 26.10.2020

 

Fanatycy Chełmianki:

Jako Fanatycy Chełmianki z całą stanowczością odcinamy się od kolejnej wojenki polsko-polskiej związanej z wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego odnośnie aborcji eugenicznej. W naszej grupie znajdują się osoby, które go popierają, takie które są przeciwko jak i takie które nie mają na ten temat zdania. Boli jednak fakt, że po raz kolejny w dodatku w dobie nadchodzącego lockdownu, gdzie my oraz nasi bliscy mamy utrudniony dostęp do służby zdrowia, tracimy pracę lub musimy zamykać swoje firmy społeczeństwo dzieli się i daje sobą manipulować w taki sposób. Nie odbieramy również nikomu demokratycznego prawa do manifestowania i wyrażania swoich poglądów, jednak jeżeli ktoś myśli, że pod przykrywką walki o prawa kobiet będzie mógł bezkarnie plugawić i bezcześcić historyczne czy święte miejsca w Chełmie jak to miało miejsce w innych miastach jest w głębokim błędzie. W związku z tym w dniu dzisiejszym zbieramy się w ponad 70 osób wraz z Młodzi Patrioci Chełm i pilnujemy wejść do chełmskich Świątyń przed próbami prowokacji czy dewastacji. Nie chodzi tylko o religię ale też obronę naszej historii, dziedzictwa i zabytków, których nie pozwolimy profanować.

 

Kibice Górnika Wałbrzych: 

Nie przeciwko kobietom! Nie w obronie PiSu! A w bronię wartości i tradycji zbieramy się dziś pod kościołem Aniołów Stróżów w Wałbrzychu. WARA OD POMNIKÓW I KOŚCIOŁÓW! 

 

Ultras Beskid Andrychów:

Dzisiejszy „protest” w naszym mieście przebiegł spokojnie, mimo to profilaktycznie o godzinie 15:00 zebraliśmy się w 30 osób sprawdzając, czy komuś czasem wzorem innych miast nie przyjdą do głowy głupie pomysły. Na szczęście protest złożony z około 10 samochodów osobowych jeździ sobie jedynie spokojnie dookoła miasta i jedynie trąbi, licząc zapewne że zmieni w ten sposób świat. Podsumowując: Andrychów zdał egzamin i oby tak było już zawsze. 

 

Gialloneri UltraSpartans z przekazem spod brodnickiej Fary:

Tak jak w całej Polsce, taki i u nas od kilku dni odbywają się protesty kobiet w sprawie wyroku trybunału konstytucyjnego o uznaniu jednego z możliwych powodów aborcji za niezgodnego z konstytucją. Dotychczas w Brodnicy wszystko przebiegało spokojnie jednak wczoraj doszły do nas informacje, że kilku idiotów chce zaatakować najstarszy i największy brodnicki kościół podczas wieczornej mszy. Dzisiaj zbieramy się pod bramą kościoła z flagą narodową aby uniemożliwić próbę ponownego ataku.

My jako kibice nie angażujemy się w politykę, każdy z nas ma swój pogląd na temat protestu. Chcemy tylko by w naszym mieście nie rozprzestrzeniała się lewacka ideologia podpinająca się pod protest kobiet, a której tylko chodzi o zrobienie zamieszania oraz niszczenie zabytków i symboli naszego miasta tak jak np. w Warszawie. Na to zgody i przyzwolenia nie będzie. Każdy ma prawo protestować, ale jako brodniczanie nie pozwolimy, by jeden z najstarszych budynków w mieście, który przetrwał wiele wojen i reżim komunistyczny został zniszczony.

 

Skarszewiacy Lechia Gdańsk SLG:

Spotykamy się dzisiaj pod Skarszewskimi kościołami gdyż w naszym mieście zorganizowano strajk. Na szczęście odbył się bez obecności grup anarchistycznych. Każdy w Państwie demokratycznym ma prawo walczyć o swoje poglądy, i tego nie powinno mu się zabraniać. Każdy też ma inne wartości i własne sumienie! Lecz musicie wiedzieć, że nie pozwolimy Wam na atak w wartości i symbole, które ważne są dla nas kibiców i większości ludzi w tym kraju i bronić będzieMy naszego dziedzictwa religijnego, historycznego i kulturowego. Pamiętajcie, że jesteśmy….

Skarszewscy Kibice Lechii Gdańsk

 

Najstarsi w Polsce:

W dniu dzisiejszym razem z mieszkańcami i zaprzyjaźnionymi podkarpackimi narodowcami bronimy przed lewackimi ekstremistami m.in. trzech rzeszowskich świątyń. Kościoła Farnego. Bazyliki OO. Bernardynów i Kościoła pw. Świętego Krzyża.

Brońmy wartości naszej cywilizacji!
Resovia zawsze po prawej stronie!

 

Narodowa Cracovia:

My, jako patriotyczna grupa bacznie obserwujemy obecną sytuację w Polsce. Uważamy, że gdy w naszym państwie dzieje się źle, obywatele powinni protestować. Rozumiemy oburzenie Polek oraz jesteśmy zdania, że władzy zawsze trzeba patrzeć na ręce i reagować na złe decyzje rządzących. Jednocześnie mówimy kategoryczne NIE atakom na kościoły i niszczeniu dziedzictwa narodowego. Dostrzegamy, że pod Strajk Kobiet podpinają się anarchistyczne, skrajnie lewackie i antyklerykalne grupy, które wykorzystują sytuację i uderzają w wartości dla nas najważniejsze, a o nie będziemy walczyć! Jednocześnie apelujemy do naszych rodaków, aby jeszcze bardziej nie dali się podzielić, w jedności narodu siła! Jako grupa bierzemy udział w obronie kościołów w naszym mieście.

 

FC Ostrów:

Walczymy z rządem a nie z Bogiem to Kaczyński jest naszym wspólnym wrogiem!!!

 

Osiedle Środula:
20 osób z naszego Osiedla – wraz z innymi kibicami Zagłębia – zadbało wczoraj pod Katedrą o to, by protest odbył się bez niepotrzebnego bezczeszczenia miejsc ważnych dla tradycji i historii naszego miasta. 

 

Niebieskie Siemianowice:
Poparcie dla kobiet? TAK! Walczcie o swoje! Jesteśmy z Wami!
NIE dla niszczenia zabytków, pomników, ataku na wartości i symbole ważne dla naszego dziedzictwa kulturowego, religijnego i historycznego!
RUCH CHORZÓW FC SIEMIANOWICE!

 

Widzew Łódź – FC Zelów:
Nie pozwolimy na niszczenie kościołów czy innych dóbr ważnych w historii naszego miasta przez lewice czy ruch LGBT.

 

Młodzież Wszechpolska – Okręg Pomorski:

Kilkusetosobowy tłum Młodzieży Wszechpolskiej, kibiców Lechii Gdańsk, Sambora Tczew i Arki Gdynia ponad podziałami broni kościoła na ulicy gdańskiej w Tczewie. Na zdjęciu tylko ekipa sportowa. Obok jeszcze kilkadziesiąt modlących się Tczewian.

 

ŁKS Łódź:

Nie bronimy rządu, nie bronimy kleru, bronimy wartości za które ginęło wielu. Dziś zbieramy się na szybko w 50 osób pod Łódzką Katedrą. Dostajemy informacje, że skrajna lewica próbuje się dostać pod Kościół pw. Zesłania Ducha Świętego na Placu Wolności, przemieszczamy się w to miejsce ale nikogo nie zastajemy. Robimy wspólne zdjęcie, zaznaczamy swoją obecność za co jesteśmy nagrodzeni brawami.
PS. O naszej zbiórce pozytywnie mówili w Radiu. Wreszcie mogliśmy usłyszeć, że Ci „źli kibole i bandyci” są doceniani przez społeczeństwo.

 

Polonia Bytom:

Dzisiaj podczas manifestacji stajemy pod Kościołem Mariackim na Rynku w Bytomiu z takim oto hasłem: KOBIETY NA ULICACH, FACECI POD KOŚCIOŁEM, DO CZEGO DOPROWADZACIE POLITYCZNE GNOJE?!

 

Elana Toruń:

Poparcie dla kobiet? TAK! Walczcie o swoje! Jesteśmy z Wami!
NIE dla niszczenia zabytków, pomników, ataku na wartości i symbole ważne dla naszego dziedzictwa kulturowego, religijnego i historycznego!

 

Stal Stalowa Wola:

 

Gryf Słupsk:

Jak można zaobserwować w całej Polsce tak i w naszym mieście odbywają się liczne protesty kobiet w sprawie wyroku TK, dlatego podczas dzisiejszego marszu kobiet, który był organizowany w naszym mieście zbieramy się wraz z Ruchem Narodowym by nie dopuścić do sytuacji, gdzie pod przykrywką protestu kobiet lewaki i tęczowi niszczą miejsca święte, pomniki i symbole patriotyczne , które są dla nas ważne. Jako Kibice Gryfa Słupsk nie utożsamiamy się z żadną partią polityczną, a w całym tym proteście popieramy Was KOBIETY, bo każdy ma prawo do protestu i swoich poglądów politycznych.

 

Kotwica Kołobrzeg:

 

Wisła Kraków:

Delegacja Fanatyków Wisły Kraków patroluje dziś swoje miasto w poszukiwaniu lewackich prowokatorów, których to nie stwierdzono.

 

Kolejorz Gostyń:
W dniu wczorajszym w Gostyniu odbył się kolejny marsz. W obwodzie jesteśmy i my – gostyńskie środowiska Kibicowskie i Nacjonalistyczne broniły, bronią i zawsze będą bronić wartości za które wielu naszych przodków umierało! Nie występujemy przeciw kobietom. Występujemy przeciw skrajnej lewicy i rządowi którzy próbują nimi manipulować. Za naród podzielony piekło was pochłonie! Sława Polsce! 

 

Śląsk Wrocław:
Zbieramy się w ponad 200 osób pod Katedrą z jasnym przekazem: „Nie przeciw kobietom, ani na zlecenie reżimu pisowskiego, stajemy w obronie tradycji i niszczonego dziedzictwa narodowego.”

 

Polonia Warszawa:

Drodzy Kibice!
Nie możemy milczeć, kiedy rewolucja kulturowa odbywa się na naszych oczach, na naszych ulicach, w naszym mieście. Razem musimy dać odpór temu, co się od kilku dni dzieje na ulicach polskich miastach. Nie chodzi tu o poparcie tego czy innego rządu, tego czy innego wyroku, bo każdy z nas może mieć swój pogląd na wyrok Trybunału Konstytucyjnego. Nie występujemy przeciwko kobietom, które są oburzone z powodu takiego rozstrzygnięcia. Sami przecież otaczamy się wśród własnych mam, żon, sióstr, córek czy kochanek.

Sprzeciwiamy się lewicowemu przeistoczeniu tych protestów przeciwko Kościołowi Katolickiemu. Atakowanie księży, kościołów przelało czarę, która nie pozwala nam się przyglądać temu biernie. Walka z własną kulturą, dziedzictwem jest wbrew temu wszystkiemu, co nas ukształtowało i temu, co pozostawiły nam poprzednie pokolenia.

PS. Późnym popołudniem zbieramy się w około 70 osób na spacer po warszawskiej Starówce i Krakowskim Przedmieściu w celu niedopuszczenia do profanacji pomników czy kościołów przez lewackich ekstremistów. 

 

JKS Jarosław:
Dziś przed strajkiem kobiet zbieramy się w jakieś 6 dyszek nie po to by przerywać marsz! Nie po to by stawać w obronie pisowskiego reżimu! Lecz w obronie wartości chrześcijańskich które pod przykrywką strajku są niszczone przez lewackie ścierwa, apelujemy do kobiet walczących o swoje prawa nie dajcie się omamić tęczowym romkom i innym wykolejencom a także czerwonej zarazie która próbuje wykorzystać was do osiągnięcia swoich celów politycznych! 

 

Falubaz Zielona Góra:

W dniu dzisiejszym zbieramy się w kilkanaście osób wraz z Młodzieżą Wszechpolską, by pilnować miejsc kulturowych a także historycznych w naszym mieście. Chcemy wspomnieć, że od zawsze jesteśmy grupą apolityczną, lecz wspieramy nasze dziewczyny, żony, córki i wszystkie kobiety walczące o swoje prawa, ale nie wyrażamy zgody na dewastację ważnych dla nas miejsc przez lewaków. Mamy nadzieję, że wydarzenia, które mają miejsca w naszym kraju przyniosą żądany efekt.  

 

Chrobry Głogów:
Mając na uwadze to co dzieje się w większych polskich miastach w dniu dzisiejszym postanawiamy stanąć na straży naszego dziedzictwa kulturowego oraz tradycji.

Nie będziemy tu wchodzić w tematy światopoglądowe na temat aborcji. Systemowi udało się dość znacznie podzielić Polaków, co widzi każdy z nas. Jednakże informujemy, że jako kibice Chrobrego Głogów nie będziemy pozostawać bierni na akty wandalizmu uderzające w naszą wiarę, kulturę oraz tradycje.

Chcielibyśmy zaznaczyć, że nie stajemy w obronie partii rządzącej ani przeciwko protestującym kobietom(zwróćcie jednak uwagę, że skrajna lewica wykorzystuje strajki do zbicia kapitału politycznego.)
Mamy demokrację i każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów, jednakże wychodząc na ulicę pamiętajcie również o upadającej gospodarce, branży fitness, branży gastronomicznej, rolnikach, przedsiębiorcach czy bzdurnych wytycznych związanych z pandemią, które dotykają każdego z nas.

Niech każdy się zastanowi czy nie został marionetką w rękach systemu. Nie od dziś wiadomo, że skłóconym i podzielonym Narodem łatwiej rządzić i manipulować. Politycy bandy czworga od lat w mniejszym czy większym stopniu okradają nasz kraj, a my zamiast się zjednoczyć będziemy się napierdalać pomiędzy sobą o poglądy…

Dokąd zmierzasz, Polsko… 

 

Stal Sanok:

W dniu dzisiejszym w naszym mieście miał miejsce protest kobiet. Kontrolnie w około 40 osób patrolujemy sanocki rynek oraz obstawiamy pobliskie dwa kościoły i pomnik Tadeusza Kościuszki które to są na trasie protestu. W Sanoku wszystko przebiegło spokojnie, nie odnotowano żadnych przypadków dewastacji zabytków oraz miejsc świętych. Na sam koniec dochodzi do zamieszania z działaczami SLD pod ich biurem w wyniku czego trzech od nas zostaje zawiniętych jednak kończy się na mandatach.

 

Pogoń Lębork:

Dzisiejsza informacja o naszym zaangażowaniu w obronę lęborskiego Sanktuarium na fejsbukowym profilu e-Lębork :: Miasto w sieci spotkał się z falą nieprzychylnych nam komentarzy. Widać większość ludzi nie zrozumiała po co to zrobiliśmy, swój głos zabrali też Ci którzy tradycyjnie się do nas czepiają. Chcielibyśmy jasno tu napisać: TO NIE BYŁA ŻADNA KONTRMANIFESTACJA!!!

Drogie Panie, 

W całej Polsce organizacje lewackie które przyczepiły się do Waszych protestów rzucają się na miejsca kultu religijnego i inne ważne dla nas Polaków pomniki i zabytki.
W związku z tym większość ekip kibicowskich w naszym kraju organizuje się w celu obrony tych miejsc przed lewacką dziczą. Nikt z nas nie występuje przeciwko Wam! Nie dajcie dewiantom przejąć Waszego protestu! 

 

Resovia Rzeszów:

W dniu wczorajszym po raz kolejny stajemy w obronie rzeszowskich świątyń, razem z narodowcami i mieszkańcami Podkarpacia, którym nie podobają się protesty prowadzone przez skrajne feministki i lewackie bojówki plujące na wspólnotę chrześcijańską. Z dnia na dzień jest nas coraz więcej. Wczoraj stawiliśmy tak liczny opór i obroniliśmy nasze świątynie, doprowadzając m.in do tego, że prodegeneracki marsz musiał zmienić trasę omijając tym razem bazylikę OO. Bernardynów, kościół Farny i parafię pw. Świetego Krzyża – nie podchodząc pod żadną rzeszowską parafię! Stajemy po stronie wartości takich jak Bóg, honor i Ojczyzna przeciwko anarchii i upadkowi zasad. Jesteśmy za normalnymi Kobietami, z kręgosłupem moralnym, które nie niszczą kościołów, nie profanują mszy świętych. Nie dajcie się dziewczyny wykorzystywać i nie ulegajcie lewackim celebrytom, karierowiczom i degeneratom. Nie występujemy przeciw kobietom. Występujemy przeciw skrajnej lewicy, która próbuje nimi manipulować i zbijać na nich społeczny interes. Resovia zawsze po prawej stronie! NIE dla profanowania świątyń! PS. Pozdrawiamy serdecznie księdza – ojca Kajetana, który potrafił stanąć z nami i odprawić modlitwę. Oby więcej takich duchownych. 

 

Ostrovia Ostrów:

Dziś ulicami Ostrowa przeszedł kolejny Strajk Kobiet. Jak można było zaobserwować w całej Polsce bardzo często był on tylko przykrywką do niszczenia ważnych dla nas wartości przez środowiska lewicowe. Jako kibice Ostrovii zbieramy się w ok. 60 osób z wymownym transparentem KOBIETY WALCZCIE O SWOJE! MY BRONIMY POLSKOŚCI! NIE! DLA POLITYKÓW, TAK! DLA NASZYCH WARTOŚCI! i przez cały czas jego trwania pilnujemy ostrowskiej Konkatedry i jej okolic. Oprócz nas obecne również wszystkie grupy kibicowskie działające w naszym mieście. Na całe szczęście ostrowianki pokazały klasę i pomimo nielicznych prowokacji całość przebiegła bardzo spokojnie. Drogie kobiety – pamiętajcie, że nie jesteśmy przeciwko Wam, jesteśmy przeciwko niszczeniu symboli narodowych przez środowiska, które chcą tylko ugrać swoje zawłaszczając sobie Wasze marsze.

 

Gwardia Koszalin:
Wczoraj w Koszalinie, tak jak w innych miastach w Polsce odbył się marsz. Profilaktycznie zbieramy się w okolicach katedry wspólnie z narodowcami w około 80 osób na szczęście do żadnych zamieszek nie doszło. Jak większość ekip w kraju, tak i My popieramy strajk kobiet. Tylko nie ma naszego przyzwolenia na jakiekolwiek incydenty ze strony antify, lewactwa, LGBT i innych wynalazków, które dołączyły do tego protestu i dają o sobie znać. Jeżeli w naszym mieście dojdzie do aktów wandalizmu w postaci niszczenia zabytków, pomników, elewacji kościołów lub wtargnięcia do nich i przerywania nabożeństw oraz ubliżania starszym ludziom nasza reakcja będzie zdecydowana. Jako patrioci nie pozwolimy na niszczenie wartości, tradycji, kultury, religii i dziedzictwa narodowego na które poprzednie pokolenia pracowały latami. BÓG – HONOR – OJCZYZNA! 

 

Chojniczanka Chojnice:

Oświadczenie FANATYKÓW Z GRODU TURA w sprawie strajku kobiet.
Przede wszystkim chcielibyśmy zaznaczyć, że nie reprezentujemy ani nie identyfikujemy się z żadnym ugrupowaniem politycznym. Nasza wczorajsza wizyta pod kościołem to nie była kontrmanifestacja, wyrażamy poparcie dla protestujących kobiet w sprawie aborcji eugenicznej. Jednak dochodzą do nas wszystkich niepokojące doniesienia z innych miast, gdzie doszło do niszczenia kościołów, pomników, a także fizycznych ataków na księży i wiernych. Niestety wraz z tysiącami kobiet na ulice wyszły feministki, antifa i inne lewackie bojówki, podżegając do wojny i rewolucji. Przeglądając internet napotkaliśmy kilka osób z naszego regionu, którym marzą się podobne rzeczy w Chojnicach. Protest przeciwko orzeczeniu TK pomylił im się z bolszewicką rewolucją wymierzoną w naszą tradycję i kulturę. Te słowa kierujemy do nich: marzycie o wojnie i rewolucji, nie będzie na to naszego przyzwolenia. A Wy drogie Panie patrzcie jak protestujecie, z kim protestujecie i O CO protestujecie. Nie dajmy PiSowcom i lewicowym aktywistom podzielić społeczeństwa.
Start Gniezno:
Jak i w całej Polsce także u nas odbył się wczoraj strajk kobiet. Zbieramy się w około 40 osób by nie dopuścić, aby pod przykrywką strajku niszczono miejsca święte, pomniki czy inne symbole naszej kultury. Gniezno zdało egzamin brawo drogie Panie! Kobiety walczcie o swoje, a razem walczmy z pisowskim gnojem!
Wisła Sandomierz:

W Sandomierzu 3 dzień protestów. Biorąc pod uwagę sytuacje do jakich dochodzi w innych miastach gdzie brudasy z antify atakują kościoły, postanawiamy i my asekuracyjnie mieć pod kontrolą dwa sandomierskie kościoły znajdujące się na Starym Mieście. Na całe szczęście w Sandomierzu nie stwierdzono łowców hiva, a cały marsz ma spokojny przebieg.

Miasto ozdobiliśmy również transparentami:
„Wirusem ludzi tresujecie, kogo oszukujecie?”
„Komunistyczne obostrzenia czy do tego służyć ma pandemia?”

Gospodarka w Polsce upada, ludzie tracą prace – nie dajmy się w tym czasie jako naród podzielić sprawami, które dla rządu są tematami zastępczymi. W mieście zapowiadane są kolejne protesty – liczymy, że tak jak do tej pory będą przebiegać spokojnie, a osoby protestujące będą na tyle czujne, że nie dopuszczą do siebie żadnych prowokatorów. PiS, PO – to samo zło!

 

Unia Oświęcim:

Wczoraj w Oświęcimiu odbył się protest kobiet w sprawie aborcji. Mając na uwadze sytuację z innych miast, gdzie profanowano kościoły jak i inne zabytki naszej kultury, postanawiamy zebrać się po cichu i czekać na głupie posunięcia ze strony środowisk lewicowych. Kiedy zaczynaliśmy się zbierać na mieście psy robią klasyczną pokazówkę. Odstawcie anaboliki bo już dosyć zrytą macie psyche! Ostatecznie w ponad 70 osób (w tym 10 osób z Hejnału) jesteśmy pod pomnikiem Order Virtuti Militari, którędy przebiegała trasa marszu. Kiedy kolumna ludzi była obok nas zaśpiewaliśmy „Kobiety jesteśmy z wami”, co spotkało się z aplauzem tłumu. Później patrolujemy okolice rynku, ale Panie spisały się na medal i protest przeszedł w pokojowy sposób. Jedyny tęczowy, który pomylił marsze pozbył się swojej szmaty. UNIA OŚWIĘCIM ZAWSZE PO PRAWEJ STRONIE!

 

Sokólscy Fanatycy:
Środowiska kibiców, patriotów i Młodzieży Wszechpolskiej zbierają się w około 30 osób wczoraj pod kościołem. Do późniejszych godzin zostaje kilkunastu z nas patrolując jeszcze teren.
Poniżej zdjęcie grupy, która została dłużej.

„Nie przeciw kobietom, ani na zlecenie reżimu pisowskiego, stajemy w obronie tradycji i niszczonego dziedzictwa narodowego.”

 

Nielba Wągrowiec Fanatycy:
Wczoraj zbieramy się w około 30 osób pod kościołem. Dzielimy się na dwie grupy i bronimy naszych wartości, nie pisu. Nie stajemy przeciwko kobietom lecz przed lewacką zarazą, która podszywa się pod kobiecy protest.

 

Poloniści Zawsze Razem:
Dzisiejszego dnia znowu zbieramy, aby doglądać czy nikomu nie przyjdzie do głowy niszczyć świdnickiej Katedry oraz Pomnika św. Jana Pawła II. W celu wyjaśnienia naszych poglądów prezentujemy transparent widoczny na zdjęciu. Każdy ma prawo do wyrażania swoich poglądów, ale nie pozwolimy, aby osoby o skrajnie lewicowych i anarchistycznych poglądach wykorzystywały protesty do niszczenia symboli naszej tradycji i kultury. GNLS

 

Lech Poznań:

 

AZS Podlasie:
Mając na uwadze co działo się w ostatnich dniach w kraju, w środę zbieramy się w skromnej grupie pod jednym z bialskich kościołów stojącym na trasie planowanego przemarszu kobiet. Nasze zgromadzenie nie było skierowane przeciwko nikomu z protestujących, jedynie w celu obrony świątyni przed zbezczeszczeniem. Niemniej jednak na nasz widok organizatorki wpadają w panikę, rezygnują z przemarszu ulicami miasta i wzywają na pomoc policję. Ostatecznie pod czujnym okiem stróżów prawa zrobiły kółko wokół Placu Wolności.

Jednocześnie oświadczamy, iż rozsiewane plotki o hordzie kiboli czającej się w krzakach z nożami na protestujących nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Na usta cisną się ostrzejsze słowa ale nie będziemy się zniżać do waszego poziomu.

JEBAĆ PIS I ANTIFĘ!

 

Około 120 Koroniarzy w obronie tradycji Chrześcijańskiej i Narodowej.

 

Myszkowianie:
W około 5 dyszek obserwowaliśmy dzisiejszy marsz ze schodów głównego kościoła w centrum miasta. nie odnotowano zachowań nagannych.

 

FC Wisła Krzeszowice:
Kobiety jesteśmy z wami, lecz jako patrioci i tradycjonaliści nie możemy dopuścić do tego by polskie wartości zostały naruszone przez lewackich ekstremistów, którzy pod pretekstem protestu wkradają się w wasze szeregi.

Cieszy nas fakt że cała demonstracja odbyła się pokojowo.

 

Bałtyk Gdynia Kibicowsko:
W związku ze strajkami „kobiet”, w dniu dzisiejszym zbieramy się wraz ze środowiskami narodowymi pod Gdyńską Kolegiatą z jasnym i krótkim przekazem. Nie będziemy pisać oświadczeń bo sprawa jest prosta. Prawicowy Bałtyk zawsze po stronie dobra i życia.

V. NIE ZABIJAJ!

 

Kibice Miedzi Legnica z patriotyczno-kibicowkiej grupy Stara 1988 Wiara pod legnicką Katedrą 30.10.2020:

 

GKS Piast Nowa Ruda:
„Drogie kobiety, pamiętajcie o tym, że nie występujemy przeciwko Wam, występujemy przeciwko lewackiej zarazie, która chce zbić kapitał na Waszych protestach. Która chce „przypomnieć” o sobie zza Waszych pleców niszcząc symbole narodowe, pomniki czy kościoły. Na to naszej zgody jak widać nie będzie.” Cieszymy się, że Wasz protest w Nowej Rudzie przeszedł spokojnie i nie było niepotrzebnych prowokacji ze strony lewackich szczurów. 

 

Kibolski Wolsztyn (Lech Poznań):
Jako Kibolski Wolsztyn zdecydowaliśmy się zabrać głos 30.10 podczas organizowanego w naszym mieście Strajku Kobiet. Sytuacja jaka ma miejsce w całym kraju spowodowała, że mimo pełnego zaufania do znacznej większości lokalnych obywateli obawialiśmy się o przebieg organizowanej manifestacji z powodu grup i struktur bezpośrednio związanych z tą formacją od samego początku jej trwania. No właśnie… Można odnieść wrażenie, że dla większości osób Strajk Kobiet związany jet tylko i wyłącznie z słynnym ostatnio wyrokiem Trybunału Konstytucyjnego i narodził się stosunkowo niedawno. Jednak osoby interesujące się skrajnie lewicowymi działalnościami dobrze wiedzą, że postulaty Pani Marty Lampert i jej koleżanek idą znacznie, ale to znacznie dalej. Aktualnie jesteśmy świadkami wciągnięcia olbrzymich rzesz ludzi w wojenkę toczoną od lat. Moda na uczestniczenie w Strajku Kobiet powędrowała tak daleko, że większość uczestników jawnie wyznaje brak aprobaty dla większości postulatów lub jest ich totalnie nieświadoma. Pod płaszczem ostatnich wydarzeń tłumy zasiliły szeregi marszu stwarzając wrażenie pełnego wsparcia dla radykalnych poglądów marksizmu kulturowego. Tolerowanie wielu odmiennych myśli i zachowań w naszym odczuciu jest niezbędne w dzisiejszym świecie, jednak powolne przepychanie granic związanych z akceptacją kolejnych, skrajnych przypadków prowadzi do totalnego przedefiniowania otaczającej nas rzeczywistości oraz zatracenia podstawowych wartości. My jako wolsztyńscy kibice Lecha Poznań sprzeciwiamy się tym zachowaniom. Sprzeciwiamy się wciąganiu nieświadomych obywateli w szeregi lewackich organizacji. Jesteśmy świadomi faktu, iż ataki na kościoły oraz niszczenie miejsc pamięci narodowej jest dziełem takich tworów jak antifa a nie zwykłych protestujących. W tym miejscu pragniemy zaznaczyć, że od samego początku nasza obecność nie miała być odebrana jako jakakolwiek prowokacja. Wyszliśmy do protestujących z wymownym transparentem i zaznaczyliśmy naszą obecność kilkoma okrzykami. Po chwili celowo (nie uciekając, odwołując się do niektórych komentarzy), by nie prowokować zebranych manifestujących oddaliliśmy się z wolsztyńskiego rynku i obserwowaliśmy zachowania tłumu pod ważnymi dla nas punktami. Nasze oczekiwania związane z brakiem nieproszonych gości z antify oraz rozsądkiem mieszkańców Wolsztyna potwierdziły się i całe wydarzenie przebiegło spokojnie. Uprzejmie prosimy – miejcie świadomość pod jaką flagą kroczycie oraz pamiętajcie, że Wasza obecność to coś więcej niż spacer i sprzeciw wobec PiSu. PS. JEBAĆ ANTIFĘ !  

 

Ultras Morsy:
Wczoraj w Dębicy po raz kolejny i miejmy nadzieję że ostatni organizowany był tzw. strajk kobiet. Nie będziemy się wypowiadać w temacie wyroku Trybunału Konstytucyjnego dotyczącego aborcji ponieważ uważamy że jest to temat zastępczy rzucony przez władzę aby przykryć naprawdę palące problemy ostatnich tygodni – podwójne opodatkowanie spółek komandytowych oraz osób pracujących zagranicą, możliwość przymusowych szczepień i dalsze tresowanie społeczeństwa pod pretekstem pseudopandemii czego najświeższym przykładem jest podjęta w ostatniej chwili idiotyczna, niszcząca polską tradycję decyzja o zamknięciu cmentarzy. Natomiast sama idea strajku kobiet została zawłaszczona przez środowiska skrajnie lewicowe na co nie może być zgody patriotów.

Aby zapobiec ewentualnej profanacji ważnych dla dębiczan miejsc zbieramy się w sobotni wieczór wspólnie z Dębickimi Patriotami pod pomnikiem papieża po czym dzielimy się na kilka grup które pilnują pomnika, kościoła pw. Św. Jadwigi i kościoła pw. Krzyża Św. Żadnych lewackich prowokacji nie stwierdzono. Dziękujemy wszystkim którzy byli wczoraj obecni. Szczególne podziękowania należą się naszej Starej Gwardii która licznie stawiła się na akcji. Nie czerwona, nie tęczowa, tylko Polska narodowa !!!

 

Torcida Zabrze:
W piątek, w około sto osób zbieramy się na trasie protestu przeciwko wyrokowi TK. Przekazujemy wyrazy wsparcia dla kobiet, ale też jasno dajemy do zrozumienia co sądzimy o rządzących oraz Antifie. ZABRZE JEST NASZE, NIGDY NIE BYŁO INACZEJ!! 

guest

66 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments