Kibice Arki dla dzieci

Fundacja Pomocy Społecznej na rzecz Dzieci „Pan Władek” prowadzi akcję zbiórki pieniędzy na zakup specjalistycznego skanera służącego do lokalizowania podskórnych naczyń krwionośnych. Dzięki temu urządzeniu można w precyzyjny, a przez to w mniej bolesny sposób dokonywać wkłuć. Akcję, z myślą o małych pacjentach, zainicjowały pielęgniarki z Oddziału Chirurgii Dziecięcej w Szpitalach Wojewódzkich w Gdyni.

Podczas czwartkowej wizyty Żółto-Niebieskiego Mikołaja w redłowskim szpitalu miała miejsce sytuacja, która zmobilizowała nas do dalszego działania – czytamy na stronie Arkowcy.pl.

Jesteśmy najbardziej zgraną grupą pod banderą najpiękniejszych barw. Jako ekipa Żółto-Niebieskiego Mikołaja, postanowiliśmy spełnić tę niewielką, a jednocześnie OGROMNĄ prośbę. Rozgłaszamy i będziemy rozgłaszać. A jednocześnie nalegamy, by pomóc właśnie tym milusińskim, by choć trochę odmienić ich przykre skojarzenia związane z pobytem w szpitalu. Potrzeba nam 1000 chętnych, którzy zechcą wpłacić po 25 zł. Wiemy, że na Was można liczyć, sami dołożymy wszelkich starań by pieniądze trafiły na konto, i pokażemy że potrafimy.

Skaner kosztuje około 25 tys. zł. Pieniądze można wpłacać na konto specjalnie utworzone w tym celu przez Fundację „Pan Władek” o numerze 22116022020000000315322285 (w tytule: „skaner żylny, doposażenie oddziału”).

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments