Kibice Apatora wracają na trybuny!

Oficjalne stanowisko kibiców Apatora:

„Z racji wielu pytań, niedomówień i niejasności oficjalnie informujemy wszystkich kibiców Apatora – MŁYN WRACA! Tak jak od początku zapowiadaliśmy, nasz protest w postaci nie prowadzenia dopingu na Motoarenie był związany z poprzednimi pseudo włodarzami klubu i ich pupilem Tomaszem G.

W związku z odejściem „Szofera”, „Pionka”, reszty specjalistów od działów niepotrzebnych oraz szczęśliwie nie panującego nam już Romka, chętnie na nowo będziemy wspierać nasz klub. Już pod koniec minionego sezonu, kiedy jasnym było, że wraz z końcem nieudolnej polityki poprzednich „prezesów” odejdzie również samozwańczy książę Motoareny (T.G.) zaczęliśmy stopniowo reaktywować doping. Widząc, że po 2 sezonowej przerwie nadal jest potencjał, chęci i potrzeba wspólnego wspierania naszych zawodników, bez wahania i z wielką chęcią zdecydowaliśmy oficjalnie wrócić na sektory L i Ł.

Pełni entuzjazmu, zapału oraz nadziei na Wasz odzew oczekujemy zatem niedzielnego meczu. Tak więc totalna mobilizacja! Widzimy się w sektorach L i Ł!
Hej Apator!
UF’08”

Z początkiem 2015 roku Ekipa Sportowa Apatora Toruń zawiesiła działalność, informowaliśmy o tym TUTAJ.

Niespełna rok temu na sektory Apatora weszli kibice Elany Toruń zajmując miejsce młyna Apatora, informowaliśmy o tym TUTAJ.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments