Kibic GieKS-y postrzelony w oko przez policję

Dzisiaj przed meczem GieKS-y z Odrą Opole po raz kolejny policja niewłaściwie użyła broni gładkolufowej celując w głowę kibica GKS-u Katowice. Postrzelony kibic dostał gumową kulą w okolice oka, dzisiaj ma się odbyć operacja w której powalczy o wzrok…

Krótka relacja od GieKSiarzy:

Przed meczem GieKSy z Odra dążymy do starcia z Polonią Bytom, która zgodnie z naszym przypuszczeniem, jechała na mecz tramwajem. Zbieramy się pod stadionem i gdy tylko doszła do nas informacja, że kibice z Bytomia zbliżają się do sektora gości, postanawiamy trochę się z nimi zabawić.
Z powodu biernej postawy Polonii, która nie miała chyba tego dnia najlepszej formy, do akcji włącza się psiarnia. Zgodnie ze swoją ku#ewską naturą, ich głównym narzędziem pracy była broń gładkolufowa, która jak zwykle była wycelowana w głowy kibiców (również tych którzy po prostu szli na mecz, stali przy kasach za biletem, czy zwykłych spacerujących po parku). Jeden z kibiców, nie stwarzających zagrożenia, dostaje kulką w oko. Od razu po tej informacji w policje lecą kamienie.

Ile jeszcze musi wydarzyć się tragedii, żeby ktoś porządnie zweryfikował zachowanie policjantów, mierzący w głowy z broni gładkolufowej?

W 15 sekundzie widać, jak policja trafia naszego kibica w oko. Walczy on właśnie o możliwość widzenia. Ma dziś operację….

Posted by SK1964 on Sonntag, 27. August 2017

źródło: GieKSa | zdjęcie: Jurgen

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments