Mecz GKS Bełchatów – Widzew Łódź bez kibiców gości! 10 maja 2019

Kibice Widzewa nie obejrzą ostatniego meczu w tym sezonie, który może im zapewnić awans do wyższej ligi. Komisja Ligi postanowiła ukarać kibiców Widzewa za „niewłaściwe zachowanie kibiców Widzewa Łódź podczas meczu rozegranego 24.04.2019 r. z Radomiakiem Radom”.

To z pewnością zasługa „leśnych dziadków” i policji, bowiem ciśnienie między obiema grupami kibicowskimi jest bardzo wysokie. Od wspomnianego meczu z Radomiakiem minęło ponad 2 tygodnie, a decyzja zapadła wczoraj. Oprócz kary zakazu wyjazdowego klub został ukarany karą pieniężną w wysokości 10 tysięcy złotych oraz karę rozegrania jednego spotkania z udziałem publiczności w zawieszeniu na pół roku.

 

Komunikat klubu GKS Bełchatów:

Na mocy czwartkowej decyzji Komisji Dyscyplinarnej PZPN, Widzew Łódź S.A. został ukarany m.in. zakazem wyjazdu zorganizowanej grupy kibiców na najbliższy mecz II ligi, czyli do Bełchatowa. Kara ta ma rygor natychmiastowej wykonalności.

Decyzja RD ma związek z „niewłaściwym zachowaniem kibiców Widzewa Łódź podczas meczu rozegranego 24.04.2019 r. z Radomiakiem Radom”.

W związku z powyższym górniczy klub przekazuje do sprzedaży kibicom PGE GKS Bełchatów dodatkowo 460 biletów (do sektora C9 i oraz sektorów gości od C10 do C13). Tym samym pula biletów na piątek na godz. 12:00 wynosi 1410 sztuk.

Zachęcamy fanów „Brunatnych” do skorzystania z możliwości wcześniejszego zakupu biletu, by w dniu meczu nie tracić czasu w kolejkach i spokojnie zająć swoje miejsce.

Przypominamy, że Punkt Obsługi Kibica (trybuna południowa stadionu od ul. 1 Maja), w którym będzie można nabywać bilety, jest czynny według harmonogramu:

10 maja w godz. 12 – 17 (dodatkowo kasa B2 – tylko z Kartą Kibica)
11 maja w godz. 9 – 13
12 maja (mecz) od godz. 9

W dniu meczowym od godz. 10 otwarte będą także kasy stadionowe. Na obiekt będzie można wchodzić od godz. 12.

Informujemy jednocześnie, że nie ma możliwości zakupu biletów przez aplikację internetową lub „zamawiania” wejściówek. Zakupu dokonujemy osobiście w Punkcie Obsługi Kibica lub kasie (w dniu meczu). Można kupować bilet da kogoś, kto ma aktywną Kartę Kibica GKS Bełchatów.

 

PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!

źródło: GKS Bełchatów