Jutrzenka Warta – Widzew Łódź 21.05.2016

Relacja Kibiców Widzewa:
Za nami jeden z ciekawszych wyjazdów w tej rundzie. Choć graliśmy na terenach zdominowanych w 100% przez naszych ludzi z okolicznych miast i miasteczek to właśnie im zawdzięczamy zajebistą atmosferę na meczu.

Wielkie zaangażowanie Fan Clubowiczów z Koźminka i Warty włożone w swoją oprawę było zauważalne już na ponad godzinę przed meczem. Swoją robotę odwalili również chłopaki z Sieradza, którzy około 80-osobowym pochodem przy asyście pirotechniki oraz ubrani specjalnie na tę okazję w nowe koszulki przemaszerowali pod stadion, a na samym meczu głośno pomagali w dopingu.

Warto dodać, że podczas pochodu milicyjne dziewczyny ukarały chłopaków mandatami na 1100 zł. Jednak dla nas to żaden problem, dla Widzewa warto poświęcić parę złotych. Na meczu kasa na mandaty została raz, dwa zebrana, a nawet z lekką górką, która pójdzie na działanie chłopaków w swoich miastach.

Na samym meczu zajebista zabawa. 950 kibiców Widzewa. Pełny doping przez 90 minut, w którym nie ma co ukrywać pomagała fajna stroma trybunka z zadaszeniem. Dawno tak dobrze nie śpiewaliśmy.

Na początku spotkania wieszamy transparent odnoszący się do ostatnich wydarzeń w Polsce, gdzie policyjni mordercy mają na swoich rękach krew obywateli… Na początku drugiej połowy swoje show zaczynają chłopaki z miejscowego FC, którzy rozwijają swój trans, mini sektorówkę i odpalają spore ilości rac oraz czerwonych świec dymnych.

Widzew Łódź:

video:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments