JKS Jarosław – Motor Lublin 30.05.2015

„Jarosławscy Fani w Klubie Zakochani” – taki transparent oraz sektorówka pojawiły się na trybunie gospodarzy. Całość uzupełniły czarne świece dymne oraz flagi na kijach. Na meczu JKS Jarosław przybija również układ z Unią Nowa Sarzyna. Na dachu bloku obok stadionu pojawili się również kibice JKS-u z okazjonalnym transparentem.

Relacja Kibiców Motoru:
„Na ostatni wyjazd do Jarosławia wybraliśmy się 60 autami i dwoma busami. Mało brakowało, żeby nasza wycieczka w ogóle nie doszła do skutku a to za sprawą zakazu wyjazdowego na 3 mecze, o którym wiedzieliśmy wcześniej, ale oficjalna informacja przyszła do klubu w piątek. Mimo wszystko postanowiliśmy jechać.

Na zbiórce pod Areną pojawiło się ok. 300 osób w tym 20 kibiców Śląska Wrocław – dzięki. Bez większych problemów cała kawalkada dojechała do Jarosławia i w miarę sprawnie, bez jakichkolwiek problemów zostaliśmy wpuszczeni na sektory gospodarzy.
Część osób zamiast na stadion udała się na pobliskie osiedla w poszukiwaniu sklepów, ku uciesze trafili na osiedlowe boisko gdzie na szybko odbył się mecz piłki nożnej z miejscowymi. Meczu nie udało się jednak dokończyć bo mimo że odbywał się on w pokojowym nastawieniu nie spodobało się to miejscowej milicji (ACAB)! W tym samym czasie kilkunastu Motorowców wybrało mecz w Chełmie. Mecz zakończył się wygraną naszych piłkarzy, niestety przyszły sezon znów spędzimy w IV lidze… Przed nami jeszcze minimum dwa mecze w Lublinie. Już w tą środę o 18:00 spotykamy się z Orlętami Radzyń w zaległym meczu półfinału PP, a w sobotę do Lublina zawitają kibice gości z Tomaszowa. Będzie to mecz kończący sezon. Na wyjazdowy szlak wracamy za około 2 miesiące!

AVE MOTOR!

Ps. Dziękujemy klubowi JKS Jarosław, że mimo oficjalnego zakazu umożliwił nam obejrzenie spotkania na trybunach! PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!”

JKS Jarosław:
[img]https://stadionowioprawcy.net/foto/01-06-2015/9aeb90133a_1.JPG[/img]

[img]https://stadionowioprawcy.net/foto/01-06-2015/ad0bec7c28_2.JPG[/img]

[img]https://stadionowioprawcy.net/foto/01-06-2015/0fd1c2c229_3.JPG[/img]

Motor Lublin:
[img]https://stadionowioprawcy.net/foto/01-06-2015/20fdf61639_4.JPG[/img]

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments