Jarota Jarocin – Nielba Wągrowiec 17.10.2015

Relacja kibiców Jaroty Jarocin:
„Mecz z Nielbą nie zapowiadał się jakoś szczególnie ciekawie, aż do momentu w którym pojawiła się zapowiedź wyjazdu z ich strony. Zaledwie w ciągu nie całego tygodnia przed, ruszamy z promocją tego meczu. Jednak na nic te zapowiedzi, bo kibicom Nielby po raz któryś jest nie drodze, by zjawić się w Jarocinie i znowu okrągłe zero.

Wracając do nas, to zbieramy się w parku nieopodal stadionu w około 50 osób i ruszamy przemarszem pod stadion. Na sektorze łącznie jest nas około 70, a w porywach do 80 osób. Tego dnia wspiera nas 4 braci z LKS-u Czarnylas z flagą „MW”(wielkie dzięki!) My natomiast wywieszamy tylko czarną flagę „Jarota”. Już z pierwszym gwizdkiem ruszamy z konkretnym dopingiem, jakiego dawno ten stadion nie słyszał.

Jeszcze w pierwszej połowie prezentujemy oprawy, jakie przygotowaliśmy. Była baloniada w barwach, flagowisko i rzucane serpentyny. Pod koniec meczu prezentujemy ponownie flagowisko, do tego odpalamy wojskową świece dymną i 4 race, które dały niezły efekt. Podczas tej prezentacji wywieszany wcześniej przygotowane transparenty „nIELBA konfidenci!” I grafikę z wrzucanym do kosza na śmieci herbem Nielby. Jakże prosta i jednocześnie efektowna oprawa. Po tej oprawie, aż do końca meczu konkretny doping do którego podłączyła się też reszta stadionu. Piłkarze wygrywają 3:0 i derby Wielkopolski pod każdym względem zdecydowanie dla Jaroty!”

Jarota Jarocin:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments