Stilon Gorzów – Odra Wodzisław 13.05.2023

Na początku meczu została zaprezentowana przez sympatyków Odry Wodzisław oprawa o treści „Trudne Sprawy po Gorzowsku: Prawdziwy kibic Stilonu twierdzi, że Młody Stilon ich nie reprezentuje”.

Gospodarze natomiast po 20 minutach pierwszej połowy zaprezentowali prezentację, do której odpalili sporo dymów, co próbowali wykorzystać i szybko odpowiedzieć na treść oprawy z początku spotkania. Gościom nie udało się jednak przedostać na murawę, a chwilę po zamieszaniu na murawie polewaczka od razu została skierowana w sektor przyjezdnych. Odra była tego dnia wspierana przez kibiców Falubazu Zielona Góra z flagą.

Gdy tylko pojawią się relację samych zainteresowanych, news zostanie zaktualizowany.  Film z fragmentu spotkania zobaczycie na Piknik TV.

Relacja Młodego Stilonu:

Ostatnie słowo na temat sobotniego meczu z Odrą i idziemy dalej…

Zainteresowanie tym spotkaniem było spore ale od samego początku widać było różnicę względem mobilizacji przed Polonią Bytom. Mimo wszystko, przyjazd Odry z Falubazem zapowiadał się dobrym, klimatycznym wydarzeniem w naszej, jakże ciekawej 3 lidze. Przedmeczowa promocja i mobilizacja w postaci plakatów, transów oraz krótkiej zapowiedzi dotarła do wielu Kiboli i w sobotnie popołudnie na stadion przy Myśliborskiej przybyło około 1200 kibiców z czego prawie 300 osób dopingowało Stilon w młynie!!! Na płocie zawisły 4 flagi Stilonu w tym Fan Clubów z Lubniewic i Międzyrzecza, mała flaga „Czarek PDW” a także flaga Chrobrego Głogów, który wspierał nas tego dnia w sile 31 osób – dziękujemy Bracia!

Około 25 minuty rozpoczęliśmy prezentacje oprawy, na którą składały się transparent na płot o treści „LUBUSKIE CAŁE NIEBIESKO-BIAŁE”, peleryny w układzie niebieskie-białe-niebieskie oraz puchy dymne również w naszych, klubowych barwach. Te ostatnie całkiem nieźle zadymiły murawę co postanowiliśmy wykorzystać do próby zdobycia flag i konfrontacji z przyjezdnymi. Kilkadziesiąt osób z naszego sektora ruszyło w stronę sektora gości jednakże psy wraz z armatką wodną stanęły na przeszkodzie i uniemożliwiły harce na płycie boiska rozganiając towarzystwo a przyjezdnych traktując gazem i polewaczką – ACAB!

Do końca meczu wynik poprawiał się wprost proporcjonalnie do coraz głośniejszego dopingu i dobrej zabawy w sektorze H! Przez całe spotkanie nie brakowało obustronnych wymian „uprzejmości” z kibicami Odry i Falubazu – jak widać gorycz porażek na ubitej ciężko przełknąć i niesmak pozostał po dziś dzień!

TAK TO JUŻ BYWA – STILON Z KURWAMI WYGRYWA!

Relacja Chrobrego Głogów:

W sobotę ponownie zawitaliśmy do Gorzowa na ciekawy kibicowsko mecz naszych Braci. Tym razem Stilon mierzył się z Odrą Wodzisław. Nasi Przyjaciele kolejny raz zaprezentowali się z bardzo dobrej strony wystawiając solidny młyn i prezentując oprawę z użyciem pirotechniki. Na boisku Stilon odrobił trzy bramki straty i pokonał Odrę 4:3. Łącznie w Gorzowie zameldowało się 31 fanatyków ChG.

CHROBRY & STILON

Relacja Odry Wodzisław:

Wyjazd do Gorzowa na Stilon miał być naszym najważniejszym w tej rundzie. I takim też się okazał. Prowadzona od kilkunastu dni reklama w social mediach spowodowała, że na blisko 500 km wyjazd dwoma autokarami wybrało się 100 fanatyków wodzisławskiej Oderki. Po drodze zabieramy naszych Braci z Kietrza (8 osób), a dalej łapiemy się z kibicami Falubazu (64 osoby), którzy bardzo solidnie wspierają nas tego dnia.

Na postawę naszych kopaczy należy spuścić zasłonę milczenia. Najstarsi górale nie przypominają sobie meczu, w którym wygrywając 3:0 do przerwy – ponosimy finalnie porażkę, w praktyce przesądzając naszą degradację do IV ligi. My ze swojej strony prowadzimy dobry doping w pierwszej połowie okraszony okolicznościową oprawą przypominającą kibicom Stilonu ich niehonorową postawę. W II połowie było już nieco gorzej.

Był to wyjazd w starym stylu, na którym można było zobaczyć wiele twarzy, które ostatnio rzadziej widywane były na meczach. Cieszy także liczna obecność młodzieży. Oby była to iskra, która rozpali ogień fanatyzmu. Podziękowania dla Falubazu i wszystkich obecnych.

CAŁA ODRA ZAWSZE RAZEM!

Relacja Falubazu Zielona Góra:

Do Gorzowa wraz z Odrą wybrało się 64 kiboli Falubazu. Na samym meczu oprawy, festiwal bluzgów, oraz nieudana próba starcia zakończona przez milicjantów, którzy częstują Nas armatką wodną oraz gazem. ACAB! Wielkie dzięki dla Odry za gościnę i dobry wyjazd. Do następnego!