Infolinia ŁKSFANS.PL ruszyła!

Treść oryginalna pochodząca z serwisu:
http://lksfans1908.pl

„Miło nam poinformować, iż dzisiaj uruchomiliśmy infolinię ŁKSFANS.PL. Od dziś dzwoniąc pod numer 725-307-202 będziecie mogli uzyskać fachową pomoc techniczną w razie pojawienia się problemów z korzystaniem ze strony oraz odpowiedzi na interesujące Was pytania dotyczące bieżących spraw organizacyjnych. Warto zaznaczyć, iż jest to pierwszy tego typu projekt realizowany przez kibiców polskiego klubu. Tym samym prosimy o wyrozumiałość przy ewentualnych niedopatrzeniach. Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa przypadnie Wam do gustu i w razie pojawienia się któregoś z niżej wymienionych problemów bez wahania sięgnięcie po telefon.

Przechodząc od ogółów do szczegółów…

Infolinia będzie czynna codziennie od godziny 10 do 22. W nagłych, niecierpiących zwłoki przypadkach możecie próbować dodzwonić się do nas również poza tymi ustalonymi ramami czasowymi, jednak z góry uprzedzamy, iż telefon może nie zostać odebrany.

Informujemy również, że połączenia wykonywane z numerów zastrzeżonych będą odrzucane.

W jakich sytuacjach zachęcamy Was do korzystania z naszej nowo wprowadzonej usługi?

– Kiedy nie będziecie mogli wejść na stronę z uwagi na problemy techniczne.

– Kiedy z niewiadomych przyczyn nie uda Wam się zalogować na forum.

– Kiedy będziecie chcieli odwołać się od otrzymanego Bana (zaznaczamy przy tym, iż wykonanie połączenia na naszą infolinię nie jest gwarancją odblokowania konta).

– Kiedy zauważycie rażące błędy na stronie, które umknęły naszej uwadze a wymagają natychmiastowej korekty.

– Kiedy informacje dotyczące przeprowadzenia jakiejś realizowanej przez nas akcji są dla Was niejasne i chcielibyście pozbyć się wszelkich wątpliwości.

– Kiedy nie możecie znaleźć wiadomości o interesującym Was kibicowskim temacie związanym z naszym klubem.

– Kiedy będziecie chcieli zapisać się do Stowarzyszenia Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego, a nie będziecie wiedzieli jakie kroki wykonać w tym kierunku.

– Kiedy nie macie dostępu do Internetu, a pilnie potrzebujecie uzyskać informację dotyczącą np. dystrybucji biletów, terminu meczu, czy też godzin otwarcia oficjalnego sklepu Łódzkiego Klubu Sportowego.

Jak więc widzicie wachlarz spraw, które możecie załatwić korzystając z usług naszej infolinii jest naprawdę szeroki i –mamy taką nadzieję – w pełni go wykorzystacie.

Ponadto informujemy, iż operatorem sieci telefonii komórkowej, z której usług korzystamy jest firma Plus.

Czekamy na Wasze telefony i… do usłyszenia!

Z kibicowskim pozdrowieniem,

Redakcja ŁKSFANS.PL

źródło: LKSFans1908.pl

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments