II Piknik rodzinny ku pamięci Arka „Tasiego” Tasarka 03.07.2021

W minioną sobotę odbyła się II edycja Pikniku Rodzinnego ku pamięci Arka „Tasiego” Tasarka, który jest organizowany przez GieKSiarzy z Giszowca oraz Fanatyczne Murcki. Tegoroczne zmagania na boisku zostały rozszerzone do szesnastu drużyn, a ich zwycięzcą okazała się ekipa z Trójkolorowego Zawodzia.

 

GieKSa z Gisza:

Wczoraj odbyła się II edycja Pikniku Rodzinnego ku pamięci Arka „Tasiego” Tasarka, który jest organizowany przez kibiców GieKSa z Gisza i Fanatyczne Murcki. Coraz lepsza współpraca obu grup zaowocowała jeszcze większym przedsięwzięciem niż poprzednia edycja. Od tygodnia prognozy pogodowe wzbudzały nasze obawy, lecz ostatecznie „Tasi” zadbał, by nie spadła żadna kropla deszczu, a wszystko odbyło się w jak najlepszej atmosferze.

Piknik rozpoczynamy turniejem, który został poprzedzony minutą ciszy oraz pierwszym pokazem pirotechnicznym. Tegoroczne zmagania na boisku zostały rozszerzone do 16 drużyn, a ich zwycięzcą okazała się ekipa z Trójkolorowe Zawodzie, pokonując w finale drużynę przyjaciół Tasiego. Równolegle toczono bój w przeciąganiu liny, gdzie najlepsza okazała się GieKSa z Jaworzna, wygrywając finał z ekipą Persona Non Grata.

Poza tym przygotowano masę atrakcji dla dzieci m.in. dmuchańce, watę cukrową, GieKSik, warsztaty plastyczne, balony z helem, malowanie twarzy, tor przeszkód, zabawy taneczne i wiele innych, nad którymi piecze sprawowała grupa trójkolorowych animatorek (brawo). Nie zabrakło także grilla, zimnych napojów oraz innych zawodów indywidualnych typu „bokser” czy rzut piłką lekarską.

Cieszy fakt, że mimo iż impreza była reklamowana jedynie w wewnętrznym gronie, to pojawił się na niej tłum ludzi, złożony głównie z GieKSiarskich rodzin i ich przyjaciół. Praktycznie, przez cały czas, każda atrakcja była mocno oblegana.

Poza uczczeniem pamięci Arka, naszym celem była również zbiórka funduszy na pomoc małej Mai. Jeśli chcielibyście, a jeszcze się nie dołożyliście, to możecie to zrobić poprzez pomagam.pl/majaf, do czego mocno zachęcamy!

RODZINA JEST NAJWAŻNIEJSZA!

Podziękowania za pomoc:
Blaszok
Ultras GieKSa’03
SK1964
Wesoła Girls’64
Między Nami Murcki

 

Trójkolorowe Lędziny:

Dziś bierzemy udział w turnieju upamiętniającym naszego brata Śp. ARKA „TASIEGO” TASARKA. Na wstępie dziękujemy GieKSa z Gisza i Fanatyczne Murcki za zaproszenie na turniej i świetną organizację. Jesteśmy pewni, że gdzieś tam u góry, Arek wszystko oglądał z zadowoleniem na twarzy.

Jeśli chodzi o nasze piłkarskie zmagania, to trafiamy do grupy z PNG, Ligotą, Murckami i wszystkie 3 mecze wygrywamy z następującymi wynikami:

Lędziny 2:0 Ligota
Lędziny 8:0 Murcki
Lędziny 1:0 PNG.

W ćwierćfinale trafiamy na Torcide Piekary Śląskie i remisujemy mecz 1:1, by później wygrać w karnych 2:1. W półfinale gramy z grupą, która reprezentowała przyjaciół i rodzinę Arka i tym razem niestety odpadamy w karnych. Mecz o 3. miejsce ponownie rozgrywamy przeciwko PNG i tym razem również wygrywamy w karnych, kończąc nasze zmagania na 3 miejscu podium. W przeciąganiu liny wygrywamy z Murckami i Ligotą, by potem odpaść z PNG.

Na zdjęciu razem z nami kilku przyjaciół z Mysłowic.

 

GieKSa z Jaworzna:

Wczoraj bierzemy udział w turnieju upamiętniającym Śp. TASIEGO. Jeśli chodzi o nasze piłkarskie zmagania, to trafiamy do grupy z GieKSą z Witosa, GieKSą z Gisza oraz JKS-em Jarosław, zmagania piłkarskie zakończyliśmy w fazie grupowej. W przeciąganiu liny zwyciężamy, pokonując w finale PNG. Podziękowania za zaproszenie oraz gościnę dla GieKSa z Gisza, oraz Fanatyczne Murcki. Do następneGo! GzJ

 

zobacz również zdjęcia:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments