II Memoriał ŚP. Viciego – Stryków 11.06.2022

W minioną sobotę w Strykowie odbył się II Memoriał ŚP. Wiktoriana „Viciego” Banasiaka (relacja z 2021 roku: Widzewski Turniej im. Ś.P. „Viciego” w Strykowie 19.06.2021). W tym roku zainteresowanie turniejem przerosło oczekiwania organizatorów, gdyż do zawodów zgłosiło się aż czterdzieści sześć drużyn (w zawodach przewidziano miejsca dla trzydziestu sześciu). Zwycięzcami turnieju zostali Widzewiacy z Koźminka, którzy w finale po rzutach karnych pokonali ekipę FC Aleksandrów.

 

Widzewiacy Ze Strykowa:

II MEMORIAŁ ŚP.VICIEGO, STRYKÓW 2022 r.

W minioną sobotę mieliśmy zaszczyt gościć naszą całą kibicowską rodzinę, na turnieju poświęconemu pamięci po naszym tragicznie zmarłym bracie – Vicim.

W tym roku zainteresowanie turniejem przerosło nasze oczekiwania, gdyż do zawodów zgłosiło się aż 46 drużyn. W zawodach przewidzieliśmy miejsca dla 36 zespołów, dlatego kilka FC postanowiło połączyć siły, tak aby każdy tego dnia mógł wystąpić na boisku w Strykowie.

 

Rozgrywki rozpoczęły się w następujących grupach:

Grupa A:

1. Zelów / Chorzów Stary
2. Stryków
3. Jagiełłka
4. Ozorków
5. Chojny
6. DHW
7. Zgierz / Chorzów Batory / Grudziądz
8. Brzeziny
9. Andrespol / Rokiciny

 

Grupa B:

1. Zduńska Wola
2. Ultras
3. Pabianice
4. Konstantynów / Rzgów / Lutomiersk
5. PF
6. Stare Osiedle
7. Górna
8. Łowicz
9. Koluszki

 

Grupa C:

1. Opoczno / Kalisz
2. Sportowy Stryków
3. Ultras Niebiescy
4. Tuszyn
5. Skarżysko
6. Widzew Wschód
7. Widawa / Wieluń
8. Sulejów / Piotrków
9. Sieradz / Łask

 

Grupa D:

1. Wisła Kraków
2. Elana Toruń
3. Koźminek
4. NRŚL
5. Stare Miasto
6. Radomsko / Przedbórz
7. Łęczyca / Kutno
8. Aleksandrów
9. Śródmieście

Po 7 godzinach gry poznaliśmy zwycięzców, którymi tak jak przed rokiem okazali się kibole z Koźminka, pokonując w finale po rzutach karnych Aleksandrów, który niewątpliwie został czarnym koniem rozgrywek.

Trzecie miejsce przypadło dla dobrze spisującej się w niemal każdym turnieju, zjednoczonej drużyny Łęczycy i Kutna.

Gratulacje dla wszystkich !

Stanowisko gastronomiczne, ze względu na dużą liczbę gości w tym roku, zostało powiększone, by mogły znaleźć się na nim między innymi, domowej roboty kiełbasa, kaszanka, czy karczek; napój bogów – Ludwik, a także ciasta przygotowane przez damską część naszego FC.

Spodziewaliśmy się również sporej ilości dzieci, dlatego przygotowaliśmy dla nich specjalną strefę z dmuchańcami, zabawami i grami. Tego dnia nie mogło zabraknąć konkretnego wejścia Zgierza i Aleksandrowa, który podniósł jeszcze bardziej atmosferę na początku rozgrywek. Na turnieju pojawiła się spora liczba ludzi z naszych zgód, fan clubów i łódzkich osiedli, za co wam bardzo dziękujemy. Bez was wszystkich ten dzień nie wyglądałby tak wspaniale i okazale.

W organizację turnieju przyczynił się cały Fan Club Stryków, a całkowity koszt organizacji przekroczył 50000 zł.

WzS’07

 

Widzew FC Piotrków Trybunalski:

W dniu dzisiejszym bierzemy udział w II Memoriale ŚP. WIKTORIANA BANASIAKA w Strykowie. Wystawiamy skład, jednak po ciężkich zmaganiach nie udaje nam się niestety wyjść z grupy. Zaliczamy jedno zwycięstwo, 4 remisy i 3 porażki. Wielkie dzięki dla chłopaków ze Strykowa za zajebiście ogarnięty turniej!

FCP vs Ultras Niebiescy 1:1
FCP vs FC Opoczno 1:0
FCP vs Widzew Wschód 0:3
FCP vs FC Tuszyn 0:2
FCP vs FC Sieradz 0:0
FCP vs FC Skarżysko 0:0
FCP vs Sportowy Stryków 0:0
FCP vs FC Wieluń 0:1

 

Elana Toruń:

 

Ultras Widzew:

II memoriał śp. Viciego w Strykowie na murawie dobiegł końca. Wzięliśmy dziś w nim udział i z 2 zwycięstwami, 5 remisami oraz jedną porażką nie udaje się nam wyjść z grupy. Świetny turniej, świetna pogoda, dobra muzyka i widzewski klimat.
Vici na pewno jest dumny. Widzew na zawsze!
W&R

 

Widzew Łódź Fan Club Skarżysko:

W sobotę meldujemy się na najlepiej zorganizowanym turnieju na przestrzeni ostatnich lat, czyli na II Memoriale śp. Viciego w Strykowie gdzie razem z Widzew FC Końskie wystawiamy drużynę do grania, niestety bez większych sukcesów. Dzięki za zaproszenie!

 

Elita Pabianic:

Wczoraj uczestniczymy w II Memoriale Ś.P. Viciego w Strykowie. Turniej kończymy na fazie grupowej, gdzie brakuje nam jednego punktu może trzech 😉 do awansu do fazy pucharowej. Widzewiacy Ze Strykowa Brawo za organizacje i Dzięki za zaproszenie.

 

Widzew FC Kalisz:

Wczorajszego dnia w 7 osób wstawiamy się na II memoriale śp. Viciego w Strykowie oraz 5 osób obecnych na Niebieskim Bajtlu w Piekarach Śląskich. Dziękujemy wszystkim za zaproszenie i zajebistą gościnę! Do następnego!

 

Wisła Kraków:

W minioną sobotę byliśmy obecni w 25 osób w Strykowie, gdzie odbył się II memoriał ŚP Viciego. W grupie trafiliśmy na takie drużyny jak: Widzew FC Aleksandrów, Stare Miasto Fans, Czerwone Śródmieście, łączony zespół Młody Przedbórz/Radomsko, Widzewski Koźminek, NRŚL Gang, Elana oraz Łęczyca/Kutno. Nasze zmagania piłkarskie mimo świetnego startu i wygranej 4:0 ze Śródmieściem kończymy nie wychodząc z grupy, turniej zorganizowany na najwyższym poziomie, brawo Widzewiacy Ze Strykowa i dziękujemy za zaproszenie! WRWE!

 

Młody Przedbórz:

Wczoraj jesteśmy obecni na turnieju w Strykowie ! Dziękujemy za zaproszenie i mega gościnę ! Cały Widzew zawsze razem ! Opoczno&Przedbórz&Radomsko!

 

Kutno Tylko Widzew:

Memoriał ś.p. Viciego
Na drugi już memoriał naszego zmarłego Kolegi Viciego organizowany przez Widzewiaków ze Strykowa wystawiamy tradycyjnie już łączony skład z Widzewska Łęczyca, po emocjonujących meczach w piłkę kopana zajmujemy nasza Kutnowsko Łęczycka koalicja 3 miejsce. Na boisku, jak i na trybunach konkretną Widzewska atmosfera, pozdro dla obecnych.
Widzew to My

 

Widzew Łódź – FC Zelów:

Obecni wczoraj na II turniejowym memoriale Ś.P Viciego gdzie tworzymy drużynę wraz z Kolegami z Chorzowa Starego. Piłkarsko radzimy sobie całkiem dobrze, kilku turniejowych weteranów oraz młoda krew pozwala nam wygrać bardzo wyrównaną grupę (dzięki pięciu zwycięstwom, remisie i dwóch porażkach). W pierwszym meczu drabinki pucharowej po wyrównanym meczu wygrywamy, by potem w ćwierćfinale przegrać po rykoszecie z v-ce mistrzami turnieju.

 

Fanatycy Widzewa Chojny:

Wczoraj bierzemy udział w chyba najlepiej zorganizowanym turnieju kibiców RTS na przestrzeni kilkunastu lat. W II memoriale śp. Viciego ze Strykowa wystawiamy kolejny rok osiedlowy skład ⚽ Nasze wyniki to 4 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki. Niestety zabrakło nam jednego punktu do wyjścia z grupy i powtórzenia sukcesu z zeszłego roku😎 Na nic to jednak, o co innego chodziło tego dnia🇦🇹 Dziękujemy za zaproszenie i wszystkim za dobry melanż 👊 Chojny to my💪

 

Widzew Łódź Fan Club Brzeziny – WFCB:

Obecni jak zwykle na turnieju w Strykowie. Wychodzimy z grupy z drugiego miejsca. I to w sumie by było na tyle, jeśli chodzi o wynik sportowy😉. Dzięki za zaproszenie. Organizacja jak zwykle na najwyższym poziomie. Brawa dla Wzs🍻

 

Widzew FC Konstantynów:

Obecni dziś na drugim turniejowym memoriale Ś.P Viciego gdzie tworzymy drużynę wraz z Kolegami z Widzew FC Rzgów. Piłkarsko radzimy sobie całkiem dobrze, dzięki czterem zwycięstwom wychodzimy z grupy. Jednak w pierwszym meczu drabinki pucharowej po wyrównanym meczu odpadamy.

Brawa za organizacje turnieju, dziękujemy za możliwość integracji i dobrą zabawę.

KANZAS&RZGÓW RTS!

 

Widzew FC Łowicz:

W sobotę bierzemy udział w II memoriale Ś.P Viciego w Strykowie. Nie udaje nam się wyjść z grupy, ale nie przeszkodziło nam to w dobrej zabawie. Turniej zorganizowany jak zawsze na bardzo wysokim poziomie! Vici na pewno jest dumny! Widzewiacy Ze Strykowa, NRŚL GANG pozdRo!!!

 

Widzew Wschód:

W dniu wczorajszym mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w II Memoriale Ś.P. Viciego – Fanatyka Widzewa.
W wyniku mobilizacji na tę okazję w 55 osób meldujemy się w Strykowie.
Rozgrywki piłkarskie zaczęliśmy z miernymi rezultatami – remis i porażka. Dalej jednak było już lepiej i po kolejnych 4 zwycięstwach i remisie, z pierwszego miejsca wychodzimy z grupy. W fazie play-off los zderzył nas z drużyną FC Aleksandrów. Rywale po wyrównanym spotkaniu wygrali jednak 2:0 i tym samym kończymy udział w rozgrywkach. Warto zaznaczyć – prezentując się naprawdę nieźle na murawie.
Jeszcze lepiej wyglądaliśmy jako cała grupa w przygotowanych na tę okazję ceratach, dopingując dzielnych piłkarzy w asyście transparentu i godnej dawki pirotechniki.
Dziękujemy za zaproszenie i chylimy czoła za znakomitą organizację! Świetna zabawa i godne uhonorowanie naszego Ś.P. Kolegi z trybun, co było przesłaniem nadrzędnym.
RTS WIDZEW WSCHÓD

guest

7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments