II edycja Wiślackiej Gwiazdki

Sandomierska Szlachta:

Dziś odbyła się po raz II „Wiślacka Gwiazdka”, której organizatorem byli kibice Wisły Sandomierz. W trakcie turnieju piłkarskiego zbieraliśmy pieniądze i rzeczy, które wspomogą Dom Dziecka w Łoniowie, Przytulisko Psów w Sandomierzu oraz kilka biednych rodzin zamieszkujących Sandomierz. Dzięki wsparciu naszych ziomali zebraliśmy ponad 5.000 zł + konkretne ilości słodyczy, maskotek, żywności, karmy dla psów, zabawek.

Na turnieju oczywiście nie zabrakło akcentów kibolskich. My pojawiamy się w ponad 100 osobowej delegacji. Wieszamy 5 swoich flag a debiut zaliczają 3 nowe machajki. Na meczach piłkarzy prowadzimy głośny doping. Niestety odpadamy w fazie grupowej i nie było okazji zaprezentować w pełni swojego potencjału wokalnego.

Na turnieju pojawili się również kibole z Bełchatowa w ok. 40 osób, prowadząc doping na wszystkich meczach. Siarki Tarnobrzeg ok. 70 os z flagą i transparentem oraz Wisłoki Dębica w ok.50 os. Na turnieju zjawiła się również kilku osobowa delegacja kiboli z KSZO i jako jedyni z obecnych nie prowadzili dopingu.

Dziękujemy wszystkim obecnym delegacjom za stworzenie klimatu oraz wsparcie w każdej postaci! Do zobaczenia na wiosnę . Lada dzień zarzucimy pierwsze fotki – zaprezentowana fotka jest z pierwszego meczu Wisły gdzie pojawiło się nas najmniej oraz wyliczenie co do ilości zebranych rzeczy. Ave Wisła!

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments