Igloopol Dębica – Czarni Jasło 29.10.2016

Relacja Ultras Morsy’06:
Nas w młynie do 100 osób w najlepszym momencie. W pierwszej połowie prezentujemy oprawę z okazji 10-lecia grupy Ultras Morsy’06 – odpowiedniej treści transparent na płot podświetlony fontannami, do tego sektorówka przedstawiająca logo grupy w asyście rac i nowych machajek. Następnie odpalamy białe i niebieskie świece dymne. Doping z lepszymi i gorszymi momentami, ogólnie oceniamy jako przyzwoity.

Na początku spotkania 7 chłopaków od nas stojących za sektorem zostaje zaatakowanych przez ok. 20-30 osób z Czarnych (liczbę podadzą sami) wchodzących na stadion. Pomimo znacznej przewagi liczebnej rywala podejmujemy walkę, dobiega reszta młyna i starcie zostaje przerwane przez tych co zawsze. Po całej sytuacji przyjmujemy do siebie chłopaka z Jasła.

Relacja Kibiców Czarnych:
Do Dębicy udajemy się nabitym autokarem + 6 fur – łącznie 90 osób. Mamy ze sobą dwie flagi. Przed wejściem na sektor kibice gospodarzy wychodzą nam na przeciw, więc korzystamy z zaproszenia. Sypiemy się w ich stronę i dochodzi do starcia. Z ich strony lecą race, używają również niecodziennego sprzętu do obrony! Po chwili cofają się w stronę swojego sektora. Z ich strony parę osób poszkodowanych. Wjeżdżają psy ostro pałując. Od nas 2 osoby powinięte + jedna osoba na sektorze gospodarzy – dzięki za ogarnięcie. Po meczu przewiezienie Nas pod komendę w Dębicy, spisywanie i kwity 500+ 😉

Igloopol Dębica:

Czarni Jasło:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments