Hutnik Huta Czechy – Mazovia Mińsk Mazowiecki 29.05.2021

Wczoraj w czwartej lidze mazowieckiej odbyło się spotkanie Hutnika Huta Czechy i Mazovii Mińsk Mazowiecki, podczas którego obie ekipy zaprezentowały układową chorografię. Prezentacja składała się z malowanego transparentu „NA UKŁADY NIE MA RADY!”, machajek oraz świec dymnych w barwach obu klubów. Po meczu stróże bezprawia dali się we znaki, wyłapując kilka osób.

 

Kibolska Huta Czechy:

NA UKŁADY NIE MA RADY! Hasło, jakie towarzyszyło nam tego dnia pojawiło się również na przygotowanej dzień wcześniej wspólnymi siłami z przyjaciółmi z MKS-u oprawie.

Do Huty dojeżdża 40 braci z Mińska. Razem tworzymy ok. 60 osobowy młyn w centralnej części stadionu. Podczas meczu gościmy także trzyosobową delegację Amura Wilga. Przez całe spotkanie prowadzimy dobry doping na dwa bębny dla obydwu drużyn.

W drugiej połowie pomimo towarzyszących nam od początku meczu dużych oddziałów policji prezentujemy wspomnianą wcześniej układową oprawę, na którą składały się transparent, machajki oraz świece dymne w barwach obu klubów. Po meczu milicja wyłapuje kilka przypadkowych osób. Po tym jak nasi zostają wypuszczeni z wnioskami udajemy się na układową integrację. ACAB!

Piłkarze doznają sromotnej porażki i już jest przesądzone, że kolejny sezon będziemy mogli zaśpiewać „Całe życie w okręgówce…” 🙂

NA UKŁADY NIE MA RADY! HHC & MKS!!!

 

Ultras Mazovia Mińsk Maz.:

Na mecz przyjaźni do Huty Czechy udajemy się furami w 40 osób. Razem z HHC i obecnym tego dnia Amurem Wilga formujemy około 60-osobowy młyn. Cały mecz prowadzimy doping dla obu drużyn w asyście dwóch bębnów. Psy nagrywają nas zza ogrodzenia, z dwóch stron przez pełne 90 minut. Pod koniec meczu prezentujemy przygotowaną wspólnymi siłami układową oprawę. Na płocie pojawia się malowany transparent: „Na układy nie ma rady!”. Na sektorze powiewa około 30 flag na kiju w barwach naszych drużyn. Całość uzupełnia kilka świeć dymnych. Po meczu milicja wpada na sektor i wyłapuje przypadkowe osoby, leci kilka wniosków do sądu. Po wypuszczeniu naszych lecimy z gospodarzami na integrację. HHC dzięki za gościnę! Na układy nie ma rady! ACAB!

 

Filmik z oprawy:

 

Przypominamy wszystkim o trwającej mobilizacji na mecz 5 czerwca przy Sportowej! Zostało już tylko 6 dni do najważniejszego dla nas meczu w tym sezonie. Informujcie swoich znajomych, nakręcajcie do przyjścia i dopingu nowe twarze! Pełna mobilizacja!

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments