Hell’s Boys Cup 2015 – 11.07.2015

Wczoraj odbył się kolejny letni turniej kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego ze Starego Polesia, który pierwszy raz został rozegrany pod nazwą „Hell’s Boys Cup”.

Poniżej relacja kibiców ze Starego Polesia:

W odróżnieniu od poprzednich edycji, w których prowadzone były ogólne zapisy i nakrętka, w tym roku postawiliśmy na turniej organizowany bez zbędnych reklam i wyłącznie dla kiboli aktywnie włączających się w życie kibicowskie ŁKS-u oraz osiedla.

W zawodach, które wystartowały o godzinie 12:00 udział wzięło ostatecznie 12 ekip (Hell’s Boys, Młodzi Hell’s Boys, Osiedle Kopernika, Zelinówa, Legionów, Mieszanka Wybuchowa, Młodzi Stare Polesie, Cannabinhos SP oraz zaproszone delegacje: Galera Warriors, Młoda Galera a także Młody Piotrków, którym serdecznie dziękujemy za przybycie).

Drużyny podzielone zostały na 2 grupy, z których następnie wyłoniły się pary ćwierćfinałowe. W tym miejscu należy dodać, że turniej (rozgrywany bez sędziów, w atmosferze typowo kibolskiej) stał na wysokim poziomie piłkarskim, a kilku zagrań czy goli nie powstydzili by się zawodowi sportowcy. Ostatecznie pierwsze miejsce po bardzo zaciętym finale (zakończonym remisem 2:2 oraz 10 seriami rzutów karnych) zwyciężyła ekipa Mieszanki Wybuchowej. Drugie miejsce zajęła szajka młodzieżowa Hells Boy’s, natomiast 3 miejsce przypadło chłopakom z Cannabinhos SP. Poza samymi zmaganiami piłkarskimi turniejowi towarzyszył grill urozmaicony litrami złocistego trunku. Nie mogło zabraknąć również pirotechniki oraz okolicznościowych transparentów. Podczas pozowania do wspólnego grupowego zdjęcia doszło również do miłej okoliczności najlepiej opisującej rodzinny charakter osiedla. Jeden z naszych młodych fanatyków świętował akurat urodziny co nie mogło ujść naszej uwadze i zostało uczczone okolicznościowym transparentem, racami oraz gromkim sto lat! Przez turniej przewinęło się łącznie około 250 osób a po skończeniu zmagań sportowych osiedlowa integracja przeniosła się w wiele rejonów osiedla i trwała do wczesnych godzin porannych!

Turniej „Hell’s Boys Cup” uznać można za kolejny organizacyjny sukces Starego Polesia i z całą pewnością nie powtórzy się kolejna roczna przerwa w jego rozgrywaniu! Osiedle jak Rodzina!

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments