Grupa Ratująca Ruch

W dniu dzisiejszym na stadionie Ruchu Radzionków odbyło się spotkanie kibiców. Dyskutowano o obecnej sytuacji klubu i przyszłości. Przy okazji spotkania utworzona została „Grupa Ratująca Ruch”, której celem jest ratowanie klubu oraz walka o powstanie nowego stadionu w Radzionkowie.

Na stronie Kibiców Ruchu czytamy:

W życiu kibicowskim każdej ekipy są daty, które zapisują się w historii ich działalności. Bez wątpienia, dzień 28 lutego jest dla Nas wyjątkowy. W tym dniu doszło do spotkania najbardziej aktywnych osób w naszym środowisku.

Głównym tematem prowadzonych rozmów oczywiście była wizja upadającego klubu. Wspólnie doszliśmy do wniosku, że dopóki działamy na tych trybunach dołożymy wszelkich starań, aby dobrze znany, rozpoznawalny w całym kraju Ruch Radzionków nie zniknął na stałe z piłkarskiej mapy Polski…

Finalnym efektem spotkania było utworzenie „Grupa Ratująca Ruch”. Podejmiemy działania na wielu frontach. Gwarantujemy, że w najbliższym czasie będzie o Nas głośno. Naszym głównym celem jest podjęcie sprawnych działań dotyczących budowy obiektu sportowego w Radzionkowie.

Nie pozostaniemy obojętni wobec blisko 400 dzieci trenujących pod szyldem Ruchu Radzionków, jak i jednego z najstarszych klubów na Górnym Śląsku jakim jest Ruch Radzionków. Kolejne obiekty tworzone w okolicach Radzionkowa tylko utwierdzają Nas w przekonaniu o całkowitej nieudolności, bądź też celowemu braku podejmowanych działań władz Radzionkowa.

Chcemy również poinformować, iż w owej walce z Urzędem Miasta jak i wszelkim przeciwnikom Cidrów odrywamy się od zarządu i działamy indywidualnie jako grupa fanatyków Ruchu. Dla Nas ten klub to kawał historii, niesamowitych przeżyć oraz grupa ludzi, która bez względu na modę, poziom rozgrywek czy też koszty z tym związane jest z nim na dobre i na złe.

Mamy nadzieję, że nasza praca i wkład jaki zamierzamy w to włożyć, przyniosą zamierzone efekty. Zachęcamy wszystkich to przyłączenia się do tej inicjatywy. Kilkukrotnie udowodniliśmy, iż mimo trudności, który stoją na naszej drodze potrafimy się zjednoczyć i osiągnąć wspólny cel.

RUCH RADZIONKÓW TO MY !
GRUPA RATUJĄCA RUCH
.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments