Górnik Łęczna – Raków Częstochowa 31.10.2021

Górnicy na mecz z Rakowem wystawili 239-osobowy młyn, tego dnia oprócz standardowych flag pojawiły się również dwa transparenty „Stop segregacji sanitarnej” i „Dzielicie, segregujecie, zobaczycie pożałujecie”.

Kibice Górnika Łęczna w jasny sposób zakomunikowali, że są przeciw segregacji sanitarnej. Wiele gazet, które podjęły temat transparentu Górników, warto uświadomić, że segregacja sanitarna i sprzeciw szczepionkom to dwa różne tematy…

Medaliki na sektor gości w Grodzie Dzika zawitali w 140 osób, tego dnia na płocie pojawiły się dwie flagi przyjezdnych.

 

Relacja Górnika Łęczna:

Siódme spotkanie Górnika w ekstraklasie w sezonie 2021/2022 już za nami. Górnicy dzięki walce i odrobinie szczęścia zdobyli cenny punkt w meczu przeciwko wicemistrzowi Polski.

Mecz z Rakowem zgromadził na trybunach 2367 osób. Trybuna B dopingowała w liczbie 239 głów. Na płcie wieszamy 5 flag „WGW” „Górnik Łęczna”, „tabakierę”, vlepki oraz dwa transparenty „Stop segregacji sanitarnej”, „Dzielicie, segregujecie, zobaczycie pożałujecie”

Doping jak na naszą liczbę na dobrym poziomie Kilka razy zachęcamy pozostałe trybuny do włączenia się do dopingu poprzez „kto wygram mecz”, „Viva GKS” czy klaskanie z Trybuną B. Po meczu dziękujemy zielono-czarnym za walkę na murawie.

Raków w Grodzie Dzika pojawił się w liczbie 140 osób pod koniec pierwszej połowy, przywożąc ze sobą dwie flagi.


Można by rzec, że świat stanął na głowie. Według portalu „naTemat” sprzeciw wobec łamiącej Konstytucję RP segregacji, którą wyrazili kibice Górnika Łęczna na niedzielnym meczu z Rakowem, jest czymś… „skandalicznym”.

[art5]

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments