Gorąco przed derbami pomiędzy GKS-em Bełchatów i Widzewem Łódź

Wczoraj Bełchatowianie wrzucili na swój Fan Page nową pracę, która dzisiaj jest już nieaktualna. Jak się okazało ktoś musiał zgłosić, że garaże zostały oblane łatwopalną substancją. Na miejscu pracuje straż pożarna, jak informują w lokalnych mediach to nie ropa jak początkowo myślano, a przepracowany olej silnikowy.

Oprócz wspomnianego nowego grafu Widzewiacy przestrzelili też kilka innych wrzutów.

[art5]

Reportaż z lokalnych mediów:

 

Mecz GKS-u Bełchatów z Widzewem może być decydującym meczem w awansie do I ligi. Do końca sezonu pozostały tylko dwa spotkania.


Fot. 90minut.pl

[art5]

Bełchatowianie zapowiedzieli oprawę jakiej jeszcze u nich nie było, poniżej krótki komunikat:

Nasze grupy ultras, Bełchatowscy Patrioci i Nieformalni Fanatycy proszą wszystkich fanów GieKSy (zarówno tych z młyna, jak i z innych trybun), aby byli na stadionie już na 30 minut przed pierwszym gwizdkiem!

Wiążę się to z tym, że zostanie zaprezentowana oprawa, jakiej jeszcze u nas nie było!

 

Wiara spod Zegara:
O wczorajszym dramacie boiskowym póki co pisać nie będziemy. Napiszemy za to o działaniach naszego FC Bełchatów, który zniszczył wczoraj kilka prac ogórków w tym nowo powstały 'ValetBoys’ oraz zerwał kilka transparentów zapowiadających sobotnie spotkanie, traktowane przez farmazoniarzy z gksu jako derby . Co ciekawe w pomocy przy czyszczeniu dwóch malunków udział wzięła … straż pożarna 

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments