GKS Katowice – Arka Gdynia 06.06.2015

GieKSiarze wystawili dość dobry młyn. Niestety główna część oprawy dla dzieciaków przygotowana przez grupę Female Elite’64 została zabrana przez służby porządkowe na wniosek policji. Poniżej prezentujemy oświadczenie związane z tym wydarzeniem.

Oświadczenie grupy Female Elite’64:
„Poruszyłyśmy niebo i ziemię. Począwszy od rozmowy z kierownikiem d.s. bezpieczeństwa, po delegata i zarząd. Niestety po dojściu do „kompromisu” nie udało nam się zaprezentować wam całej oprawy. Musiałyśmy pociąć ją na części, z czego jedna w ogóle na sektorze się nie pojawiła. Bardzo przepraszamy wszystkich, którzy liczyli dziś na cuda. Tak właśnie miało być. Miała to być jedna z lepszych opraw. Niestety nie wyszło. Grunt jednak, że udało się zaprezentować choć 1/3.

Napisałyśmy, że doping na sektorze rodzinnym nie będzie już prowadzony. Jednak emocje, które zaczęły nami targać chwile po tym i przywiązanie do naszych dzieciaków na to nie pozwala. Wrócimy ze zdwojoną siłą!!! Dziękujemy każdemu z osobna za pomoc i zrozumienie. Za to, że mimo niepowodzeń jesteście z nami!”

Kibice Arki Gdynia również mieli problem z tymi co zawsze. Tym razem prezentujemy oświadczenie kibiców Cracovii:
„Dziś w Katowicach Cracovia w liczbie 82 wspierała Arke! Na sektor wchodzimy sprawnie, ale jak zwykle zaczynają się problemy „ta flaga nie wejdzie” (Jude Gang), użeranie się do końca pierwszej połowy nie dało rezultatów, więc wpadliśmy na inny pomysł. Wychodzimy z sektora, kilkoma okrzykami między innymi „piłka nożna dla kibiców”, udajemy się do wyjścia. Po kilku sekundach i zrównaniu się z kolegą, który trzyma flagą próbujemy wrócić na sektor, udało nam się wnieść flagę, ale niestety nie wszyscy weszli, ponieważ „wąsatym” udało się zamknąć trybunę gości i nikt więcej nie wchodzi. Po kilku minutach szamotaniny, wyzwisk, używania gazu postanawiamy, więc opuścić wszyscy ten spierdolony stadion.”

Relacja kibiców Arki:
Ze zwykłego wyjazdu zrobiła się fajna kibicowska wyprawa po Górnym Śląsku. W 24 godziny zaliczyliśmy 3 stadiony. Gieksa, stadion w Łaziskach Górnych, gdzie Polonia Bytom wygrała 0-3 i zdobyła mistrzostwo III ligi oraz stadion Polonii Bytom.

Wskutek nadgorliwości kierownika ds. bezpieczeństwa Gieksy oraz zachowania tamtejszych ochroniarek mogliśmy zobaczyć jedynie pierwszą połowę meczu. Po przerwie i małym spięciu z ochroną opuściliśmy stadion w Katowicach.
Wielkie dzięki wszystkim za wspólny wyjazd przez całą Polskę, a dla Cracovii oraz Polonii Bytom dzięki za wsparcie.

Osiedle Wesoła przed meczem z Arką Gdynia:

GKS Katowice:

Arka Gdynia:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments