GKS Jastrzębie – Miedź Legnica 09.11.2019

2015 kibiców obejrzało z perspektywy trybun spotkanie pomiędzy GKS-em Jastrzębie i Miedzią Legnica. Gospodarze oprócz standardowego oflagowania przygotowali okolicznościowy transparent „PAMIĘTAMY”.

Miedzianka na to spotkanie otrzymała jedynie 220 biletów, a  w Jastrzębiu pojawiło się 260 wyjadowiczów, w tą liczbę oprócz legniczan wchodziło 60 osób ze Śląska Wrocław, 45 z BKS-u i 10 kibiców Promienia Żary. Tego dnia swój debiut w blasku pirotechniki miała nowa flaga „Miedź on Tour”.

 

GKS Jastrzębie:

 

Ultras Miedź Legnica:
Na wyjazd do Jastrzebia udajemy sie łącznie w około 260 osób, w tej liczbie wsparcie od przyjaciół: 60 osób Śląsk, 45 osób Stal Bielsko oraz 10 osób Promień Żary. Dzięki!

[art5]

Początkowo mieliśmy ambitny plan pojawienia się w klatce na klimatycznym stadionie rywali w 500 osób, ale okazało się, że oficjalnie możemy otrzymać tylko 220 wejściówek, więc bez większego ciśnienia zaczynamy małą mobilizacje co skutkuje szybkim zapełnieniem listy, dziękujemy kibicom gospodarzy za pomoc w wejściu większej liczby osób na sektor.

Jeden z autokarów ma awarie i dojeżdża w przerwie meczu. Wywieszamy sporo flag, w tym nową, wyjazdową „Miedź on Tour”. W drugiej połowie odpalamy 100 ogni wrocławskich, które na chwilę podświetlają nasz sektor. Na temat dopingu lepiej nic nie pisać, ale towarzystwo na sektorze bylo skupione głównie na integracji. Pogoda oraz wynik na boisku do 80min nie sprzyjał wokalnym popisom.

[art5]

Pozdrowienia dla wszystkich obecnych, widzimy się na kolejnych meczach. Hej Miedź!

 

BKS 'STAL’ Bielsko-Biała:
Dzisiejszego popołudnia wspieramy MIEDŹ na wyjeździe w Jastrzębiu w 45 osób, razem z nami śp BUŁA oraz wizytówka NU 98! BKS i MKS! 

[art5]

 

zobacz również zdjęcia:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments