GKS II Wikielec – Jeziorak Iława 29.10.2016

Relacja Jezioraka:
Małe derby na WIELKI PLUS dla kiboli i piłkarzy z Iławy… Tak w skrócie można opisać sobotnie spotkanie Jezioraka z drugą drużyną GKSu. Ten mecz elektryzował wszystkich od dawna. Od początku było wiadome, że stawimy się tam solidnym składem, a grajki bez najmniejszych problemów rozgromią swoich rywali zza miedzy. Lepszego terminu i godziny spotkania nikt z nas nie mógł sobie wymarzyć. Mecze przy oświetleniu zdarzają nam się naprawdę bardzo rzadko, więc trzeba wyciskać z nich po prostu maksimum!

W piątkowy wieczór na spontanie spotykamy się w 7 osób i robimy folię z humorystycznym przekazem „PŁACĘ TO SIĘ BAWIĘ”, nawiązującym do OBILETOWANIA MECZU A KLASY przez zarząd GKSu Wikielec. W sobotnie popołudnie spotykamy się przed „bramą” stadionu i robimy sobie jaja z dwóch panienek przedzierających bilety. Oczywiście uwierzyły w bilety GRUPOWE w cenie 20zł, w związku z czym większość kibiców z Iławy wchodzi na mecz praktycznie za darmo.

Zbieramy się w około 120 osób, wieszamy dwie flagi + trans dla rozjebusa z samborowa i jedziemy z konkretnym dopingiem przez cały mecz. Jeżeli chodzi o aspekty ultras to grupa UFJ przygotowała na ten mecz 3 oprawy. Pierwszą z nich było 90 małych flag na kij w barwach. W drugiej połowie wjeżdża gwóźdź programu czyli wyżej wspomniana folia, którą podświetla 40 czerwonych ogni wrocławskich. Kilkanaście minut później tą samą folie podświetlamy 40 stroboskopami i 10 niebieskimi świecami. EFEKT KONKRET.

Przed meczem apelowaliśmy o wzięcie ze sobą symbolicznego piątaka do puchy. Zebraliśmy w puchę dokładnie 223,06zł. Wszystkim, którzy dołożyli swoją cegięłkę do zajebistej atmosfery na trybunach bardzo dziękujemy. Niestety zbiórka nie pokryła nawet 1/4 wydatków związanych z pokazami ultras na tym meczu.

Gratulujemy piłkarzom wyniku osiągniętego ciężką pracą przez cała rundę, a sobie życzymy więcej wyjazdów w tak licznym gronie!!! JEZIORAK IŁAWA – JESTEŚMY JAK ZARAZA!!!

PS Do wszystkich „piromanów” – piro odpalacie na znak młynowego albo po odliczaniu, a nie kiedy wydaje się Wam to za słuszne! Pamiętajcie o tym na przyszłość!!!

Jeziorak Iława:


guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments