GieKSa z Gisza wyśmiewa kibiców Ruchu Chorzów z Żor

Na wczorajszym meczu wyjazdowym w Gliwicach zameldowało się 2200 kibiców Niebieskich. Po meczu kibice Ruchu z Żor mieli uciekać autokarem pod komisariat, żeby uniknąć starcia z GieKSą.

[posts]https://www.facebook.com/GzG05/photos/a.428185523914787.91456.265769203489754/1119366718129994/?type=3[/posts]

video:

Poniżej prezentujemy relację Niebieskich Żor:
Sprostowanie dotyczące sobotniego zdarzenia po meczu z Piastem Gliwice :
W busie wynajętym przez okoliczne FC, który wracał przez Żory, podczas 'ataku’ znajdowało sie tylko 7 osób wraz z właścicielem autokaru (kierowca) w tym 2 osoby niepełnosprawne (jeden chlopak na wózku) oraz paru pikników nie majacych nic wspólnego z ekipą sportową, która tego dnia miała inne zajęcia i znajdowała się poza miastem. Mimo że osoby biorące udział w całym zdarzeniu nie mają nic wspólnego z Niebieskimi Żorami, zostaną od nich wyciągnięte konsekwecje.

PS. Gejska dokładnie zdawała sobie sprawe że tego dnia ekipy nie bedzie na meczu tylko w Katowiach , mimo to wolała zaatakowac emerytow i niepełnosprawnych.

Tu niebieska rządzi banda, na nic wasza propaganda!!

Niebieskie Żory

Kolejna już relacja z tego zajścia, tym razem od Torcida Żory:

Nasz komentarz odnośnie soboty:

Zwyczajowo nawet się na ten temat nie odzywamy, bo to nie pierwszy raz, kiedy bohaterskie blue brigade from żory się kompromituje. Ale swoją wersją zdarzeń osiągnęliście szczyt propagandy, więc czas naprostować temat.

Po pierwsze, po meczu z Piastem czekał na was w Żorach komitet powitalny (takie same liczby), nie byliście zainteresowani spotkaniem i spierdoliliście pod komende policji, co widać na poniższym filmiku (stoi wasz bus). I w tym busie na pewno nie było kilka osób, wy jebani farmazoniarze.

Po drugie, poza busem widocznym pod komendą w całej akcji uczestniczyło z waszej strony przynajmniej jedno nieprzypadkowe auto z kumatymi osobami.

Po trzecie na filmiku słychać, jak w stronę aut leci sprzęt – to pewnie rzucała ta osoba na wózku, o której piszecie.

Po czwarte, to nie pierwsza wasza ucieczka na komende. Każdy wie, że w przeszłości działające osoby z waszej strony pojawiały się na policji, przez co osoby od nas miały spore problemy.

akcja na plus dla KSGKS + ROW, i koniec dyskusji z wami, bo na filmiku widać komende i widać waszego busa. Kłamstwo ma krótkie nogi.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments