Flota Świnoujście – Elana Toruń 07.10.2023

W sobotę, 7 października odbyło się w Świnoujściu ciekawe pod względem kibicowskim spotkanie, miejscowa Flota na własnym stadionie podejmowała drużynę Elany Toruń. Gospodarze wspierani przez 23-osobową ekipę Falubazu uformowali młyn liczący około 150 osób. Podczas spotkania zaprezentowali oprawę, do której odpalona została pirotechnika.

Elanowcy wspierani przez swoich przyjaciół licznie pojawili się na sektorze gości. Po meczu wyszli z zaproszeniem, na które Wyspiarsko-Zielonogórska koalicja przystała w konsekwencji czego doszło do wymiany zdań pomiędzy ekipami.

 

Relacja Floty Świnoujście:

Kolejne ciekawe widowisko na stadionie przy ul.Matejki 22. Z pewnością był to najciekawszy mecz na trybunach w tej rundzie a być może i w calym sezonie! Nas w młynie jakieś 150 osób w tym 23 braci z Falubazu! Tego dnia swój debiut zalicza zgodowa flaga MKS&KSF! Ponadto wywieszamy flagę „West Coast” oraz ziomali z Zielonej Góry „YF’08”. Atmosfera bardzo dobra na 1 gwizdek tradycyjnie rzucamy konfetti, przez cały mecz głośny doping przy akompaniamencie bębna zrobił swoje!

 

W 2 połowie prezentujemy oprawę w postaci sektorówki i odpalamy do tego race. Nasze wsparcie przyniosło zamierzony efekt i nasza FLOTA gładko pokonała Elanę 3 do 0! Po meczu piłkarze dziękują nam za zajebisty doping a my im za zajebistą grę!!

 

Gdy już mieliśmy opuszczać sektor F nagle uaktywniło się werbalnie kilkunastu Widzewiaków w klatce dla przyjezdnych. Najpierw doszło do obustronnej bluzgoteki a następnie część przyjezdnych zaczęła szturmować płot i bramę która pod naporem przyjezdnych się otwiera. W naszym kierunku wybiega kilkadziesiąt osób z Widzewa, Elany, Ruchu i KKSu Kalisz a my tradycyjnie podejmujemy rękawice wyskakując przez bramkę Wyspiarsko-Zielonogórską koalicją. Na bieżni stadionu dochodzi do starcia i wymiany pojedynczych ciosów. W między czasie obie strony obrzucają się różnymi przedmiotami. Cała awantura trwa jakieś 2-3 minuty po czym wpada psiarnia a ochrona na koniec nas gazuje.

 

Obiektywnie należy stwierdzić, iż konfrontacja była wyrównana i żadna ze stron nie zrobiła takiej przewagi by czuć się wygranym. Podziękowania dla Falubazu za wsparcie!! F&F!! Kolejny raz na Wyspie Uznam dało się poczuć klimat wspaniałych 90tych lat! Oby więcej takich meczów w Świnoujściu! TWIERDZA UZNAM!!

 

Relacja Falubazu Zielona Góra:

Wczoraj na arcyciekawym kibicowsko spotkaniu w Świnoujściu wspieramy naszych Braci w 23 osoby. Dzięki za wszystko! F&F

 

Elana Toruń:

guest

5 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Ritter1916
Ritter1916
3 miesięcy temu

Wyspiarze jak zawsze dobra akcja. Szczurki z WRWE jak zwykle potrzebują gazu aby mieć jakiekolwiek szanse 😉

Retired
Retired
4 miesięcy temu

Juz nikt nic nie komentuje, czy juz oficjalnie cenzura na SO jest jak w korei? Kim lubi to! Jarosław też 🙂

DZ22
DZ22
4 miesięcy temu

Niemal cała banda wrwe nie potrafiła sobie poradzić z jakąś Flotą (+ śmieszny falubaz?)?!

Wrocek
Wrocek
4 miesięcy temu

Brawa dla wyspiarzy. Po raz kolejny stają i walczą ze znanymi markami !

Holsiki
Holsiki
4 miesięcy temu

Falubaz pod tą nazwą istnieje ?

Artykuł dotyczy ekip