Festyn z okazji Dnia Dziecka w Rudzie Śląskiej 26.06.2021

W minioną sobotę kibice Ruchu Chorzów z Rudy Śląskiej zorganizowali festyn z okazji Dnia Dziecka, który odbył się na obiekcie Uranii Ruda Śląska. Ilość dzieciaków, która przewinęła się tego dnia przez imprezę, przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów.

 

NRŚL GANG:

W sobotę na obiektach Uranii odbyła się impreza z okazji Dnia Dziecka zorganizowana wspólnie przez Uranię Ruda Śląska i NRŚL, którą swoim patronatem objęła Pani Prezydent Rudy Śląskiej Grażyna Dziedzic.

Zabawa rozpoczęła się o godzinie 10:00, a na najmłodszych czekały liczne atrakcje. Już przy wejściu każde dziecko otrzymało dwie opaski na rękę. Biała upoważniała do darmowego losu na loterię, a niebieska na darmową przekąskę w postaci kiełbaski z grilla. Mimo, iż punktualnie o godzinie 10 nad Kochłowicami mocno się rozpadało, to jednak już pół godziny później słońce powróciło i towarzyszyło nam już do końca imprezy.

Od samego początku trwały zapisy na rudzką edycję Turbokozaka, która wystartowała punktualnie o 12:00. Dzieci rywalizowały w 4 konkurencjach, w dwóch kategoriach wiekowych zarówno wśród chłopców jak i dziewczynek, a zwycięzcy zostali wyłonieni kilka minut po 16. Szczególne wrażenie na zgromadzonej publiczności zrobił jedenastoletni Robert z Rudy 1, który popisywał się nieprzeciętnymi umiejętnościami piłkarskimi. Zwycięzcy otrzymali efektowne puchary, medale oraz nagrody rzeczowe.

Oprócz rywalizacji w Turbokozaku na najmłodszych czekało wiele innych atrakcji. Były dwa zamki dmuchane, popcorn, wata cukrowa, napoje, grill, kącik plastyczny, malowanie twarzy, balony, pokazy strażackie, strzelanie z łuku, zajęcia na macie z zawodnikami GP Spartan Chorzów, fotobudka oraz stoiska z oficjalnymi gadżetami Ruchu, NRŚL i Uranii.

Sobotnia impreza była prawdziwym świętem w naszym mieście, a ilość dzieci, która przewinęła się tego dnia przez obiekt Uranii przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Najmłodsi uczestnicy mieli zaledwie kilka tygodni, a najstarszą uczestniczką, która wraz z całą rodziną pojawiła się na stadionie, była 93 letnia Pani Jadwiga! I na koniec serdecznie podziękowania dla wszystkich, którzy zaangażowali się w organizację tej imprezy lub swoją obecnością sprawili, że miała tak wyjątkowy przebieg.

Markus Ruda Śląska – hurtownia mięsa, wędlin i drobiu, Zakłady mięsne „Ham”, Przetwórstwo mięsne Płatek, TV Niebiescy, Ruch Chorzów z lotu ptaka, Tomasz Stefanik, Kibice Razem Ruch Chorzów, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Rudzie Śląskiej, GP Spartan Chorzów, Firma remontowo usługowa MJK, Fanatical Girls, Blue England, Nrśl Charytatywnie, Niebiescy.pl, Fusbal w moim obiektywie, Rowery.ruda.pl, Star Kebab, Love pizza, opiece medycznej, gospodarzom obiektu, a także wszystkim zaangażowanym w organizację kibicom! Serdecznie dziękujemy!!!

 

Niebieska Ruda 1:

Dnia 26 czerwca organizujemy pierwszy wspólny festyn z okazji Dnia Dziecka pod patronatem Prezydenta Miasta Ruda Śląska na boisku Uranii w Kochłowicach. Tego dnia na naszych bajtli czekało wiele atrakcji m.in. zamki dmuchane, wata cukrowa, grill oraz rudzka edycja Turbokozaka znanego z telewizji Canal+, którą wygrywa dzieciak z naszej dzielnicy. Ilość dzieciaków przerosła nasze oczekiwania. Cieszy widok wielu bajtli w koszulkach z Rudy 1, co kolejny raz potwierdza nam, że nasza praca nie idzie na marne. Z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję i już dziś zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy.

 

zobacz również zdjęcia:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments