LE: Ferencvaros – Crvena Zvezda 13.10.2022

Po ciekawym spotkaniu w Belgradzie, można było zacierać ręce na rewanżowe spotkanie Fradi z Crveną. Dodatkowo atmosfera została podgrzana, po utracie flagi „UG”, która została przechwycona po wyjazdowym meczu Ferencvaros w Debreczynie. Płótno, które należało do grupy chuligańskiej Fradich „Uj Generacio”, zostało przejęte przez fanów Crveny.


 

Już przed spotkaniem, ok. 400 osobowa ekipa gospodarzy oczekiwała pod stadionem na przyjazd gości z Belgradu. Jednak ze względu na ogromnie siły policji, przed pierwszym gwizdkiem nie wydarzyło się nic godnego uwagi, mimo „podchodów” z obu stron. Podczas spotkania fani Ferencvaros zaprezentowali sporych rozmiarów kartoniadę, a następnie sektor zapłonął blaskiem rac. Kibice gości bardzo mozolnie wchodzili na sektor gości, ze względu na niezwykle skrupulatne przeszukiwanie przez ochronę. Jednym z powodów najprawdopodobniej było poszukiwanie przez ochronę zdobytej flagi Ferencvarosu.

 

Jak się później okazało, na nic się zdała szczegółowa kontrola na wejściu. flaga Fradi, w której posiadanie weszli kibice Crveny zakończyła swój żywot.

guest

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments