FC Midtjylland – Arka Gdynia 03.08.2017

Zainteresowanie wśród Arkowców na rewanżowe spotkanie z Midtjylland było ogromne, bilety rozeszły się w szybkim tempie co zwiastowało dobrą zabawą w duńskim mieście. W końcu nadszedł dzień meczu, po kilkugodzinnym zwiedzaniu miasta kibice Arki udali się wspólnym pochodem na stadion. Na sektorze gości zameldował się nadkomplet kibiców z Polski.

Już na początku meczu Arkowcy zaprezentowali oprawę, która składała się z transu: „Northern Poland Representatives”, sektorówki z herbem Arki, godłem Gdyni oraz Białym Orłem w centralnym punkcie. Do całości zostały odpalone biało-czerwone świece dymne i race. Oprócz tego po stronie gości pojawiły się również dwa transparenty. Jeden odnośnie Powstania Warszawskiego: „CHWAŁA BOHATEROM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO!”, a drugi skierowany w stronę ziomka po szalu.

Gospodarze przed pierwszym gwizdkiem zaprezentowali kartoniadę i to wszystko co można o nich napisać.

 

Podziękowania SKGA:

Stowarzyszenie Kibiców Gdyńskiej Arki serdecznie dziękuje wszystkim uczestnikom tego niezapomnianego wyjazdu. Organizacja całego wyjazdu była bardzo ciężka i było sporo niewiadomych, ale żółto-niebieska armia znowu pokazała klasę, więc wszystko wyszło lepiej niż zakładaliśmy.
To, co wydarzyło się na trybunach, szczególnie po ostatnim gwizdku, długo będzie w naszej pamięci. Razem z piłkarzami napisaliśmy piękny rozdział w historii naszego klubu!

Mimo wszystko sezon trwa dalej, więc w poniedziałek 07.08.2017 o godz. 18:00 widzimy się WSZYSCY NA STADIONIE! Nie ma lepszej formy podziękowań niż stadion wypełniony po brzegi z fanatycznym dopingiem na trybunach!

ARKA RAZEM!

 

Arka Gdynia:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments