Fanatycy Stali Mielec wprowadzają zmiany w młynie

Zmiany nastąpią przed startem rundy wiosennej. Informacja od grupy kibicowskiej:

Nowa runda – nowe zasady!

Jesteśmy w trakcie przerwy zimowej, a więc jest sporo czasu na wprowadzenie nowych rozwiązań polepszających sytuację na sektorach „młyn”. Doszliśmy do wniosku, że jednym z takich rozwiązań będą zapisy na sektor B. Ma to w szczególności polepszyć doping podczas meczów przy Solskiego. Ten sektor od pierwszego meczu będzie tylko z miejscami stojącymi dla osób chcących głośno wspierać Stal. Nie będzie wyjątków.

Dużym plusem zamkniętego sektora „młyn” będzie nowa cena biletów. Koszt takiej wejściówki będzie wynosił tylko 5 zł. Zapisy będą prowadzone do 1 marca i ani dnia dłużej. Nie będzie również możliwości dopisania się w trakcie rundy. Każda osoba, która nie ważne czy przyjdzie tylko raz na mecz czy będzie na każdym musi być zapisana na liście. Tylko i wyłącznie osoby zapisane na liście będą mogły zakupić bilet w cenie 5 zł. Lista będzie weryfikowana i nie będzie możliwości kupna biletu tylko dlatego, że wejściówka jest tańsza. Osoba, która zapisze się i wybierze inny sektor, automatycznie zablokowany zostanie jego profil z brakiem możliwości kupna biletów na kolejne mecze.

Zapisy nic nie kosztują i będą odbywać się w Sklepiku Stali w godzinach 10-17 do 1 marca. Wystarczy podać imię, nazwisko oraz pesel. Po tym czasie lista zostanie zamknięta. TYLKO zapisane osoby będą miały możliwość zakupu tańszego biletu. Lista będzie w sklepiku i tylko tam będzie możliwość kupna biletu na młyn, więc przy każdym zakupie osoba chcąca nabyć bilet będzie weryfikowana.

Przypominamy, że jeśli kogoś nie będzie na takiej liście to klub nie ma możliwości sprzedaży biletu na sektor B.

Mamy nadzieję, że nasze rozwiązanie z zapisami oraz tańszymi biletami na sektor młyn przyciągnie więcej osób, a także poprawi jakość dopingu!

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments