Fanatycy Motoru Lublin wysłali do Stalowej Woli słodki upominek

Fanatycy Motoru Lublin wysłali do Stalowej Woli słodki upominek, poniżej krótka wiadomość od Lublinian:

Stowarzyszenie Kibiców Motoru Lublin „Motorowcy” z wielkim smutkiem patrzyło na ostatnie wydarzenia na stadionie Stali Stalowa Wola. Stalowowolskie Stowarzyszenie Kibiców wystąpiło z pismem przepraszającym wszystkich miejscowych kibiców za „skandaliczne” zachowanie grupy ultras. Przypomnijmy – grupa Green Devils zaprezentowała oprawę meczową, na której (chyba ich ) kibic przyrządza sobie jedzenie w mikrofali po czym nie wiadomo dlaczego owe jedzenie się przypala co podkreślili czarnymi świecami dymnymi. Na sam koniec owy osobnik zdenerwowany przypaleniem pożywienia woła kolegę by w przewadze liczebnej ( nie jest im to obce ) zaatakować kibica Motoru. Fakt „przypalenia” obiadu nie spodobał się miejscowym kibicom a swój gniew postanowili przełożyć na SKSSW oraz prowadzącego doping Adasia – co czytamy w ich oświadczeniu.

SKML „Motorowcy” chcąc pocieszyć szykanowanego Adasia wysłało mu słodki upominek,(przesyłka doszła wczoraj o godzinie 18:45) żeby się chłopak do końca nie załamał!

Ps. Całość oświadczenia SKSSW oczywiście traktujemy jako jedną wielką farsę! Pomijamy wzajemne animozję z kibicami Stalówki, ale takie oświadczenia wystawiają na pośmiewisko całą brać kibicowską w Polsce!

SKML „Motorowcy”[/i]

Oświadczenie kibiców Stali możecie przeczytać TUTAJ.

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments