Fanatycy Avii solidarni z siatkarzami

Na facebookowej stronie kibiców Avii czytamy:
Jak zapewne wszyscy już zdążyli zobaczyć, siatkarze Avii zawiesili treningi i rozgrywki ligowe do odwołania. Stało się tak w ramach protestu przeciwko mówiąc delikatnie opieszałości działaczy ASPS w procesie przejęcia klubu przez miasto.

Jako kibice Avii Świdnik chcemy wyrazić swojego pełne poparcie dla decyzji siatkarzy, z których część stoi z nami ramię w ramię na sektorze. Chłopaki nie dostają wynagrodzenia, a w tym samym czasie zarząd próbuje wydębić od miasta pieniądze. Owszem, miasto obiecało spłacić długi zarówno GPTS, jak i ASPS, ale tylko te legalnie udokumentowane i zarejestrowane w urzędzie skarbowym. Takich dokumentów ASPS nie jest w stanie przedstawić, gdyż przez lata funkcjonowanie klubu było prowadzone na zasadach układów rodem z PRL.

Wzywamy zarząd ASPS, aby wygrał u nich zdrowy rozsądek. Jeżeli prezes Lis wszystko blokuje, to zjednoczcie siły i pokażcie, że najważniejsza jest dla Was Avia, w przeciwnym razie dajecie sygnał całej świdnickiej społeczności, że stoicie po stronie kłamstwa, obłudy i starych układów, które szkodzą naszemu klubowi.

CAŁA AVIA ZAWSZE RAZEM!

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments