Falubaz Zielona Góra – Sparta Wrocław 25.09.2016

Relacja Falubaz Sława:
Falubaz brązowym medalistą Drużynowych Mistrzostw Polski 2016! Dziś zakończyliśmy sezon żużlowy pokonując u siebie Spartę Wrocław 49:41. Jak na mecz o 3 miejsce, frekwencja na stadionie była bardzo dobra, bowiem Naszą drużynę wspierało 10 tysięcy kibiców.

Przed meczem została zaprezentowana oprawa – były to flagi na kijach oraz podwieszana sektorówka o treści 'Finału nie ma, ale też jest zajebiście’. Hasło to doskonale zobrazowało atmosferę podczas meczu – nabity młyn, radość z meczu o brązowy medal i głośny doping przez całe spotkanie.

Żużlowcy spisali się tego dnia na medal. Pewnie pokonali wrocławską Spartę 49:41. Wynik dwumeczu nie był w zasadzie zagrożony ani przez chwilę. Po meczu miała miejsce dekoracja medalistów, podczas której podziękowaliśmy zawodnikom za cały sezon. Wprawdzie apetyty były większe, ale brązowy medal to też bardzo dobry wynik.

Sezon 2016 już za Nami, podsumowując go – finału nie było, ale też było zajebiście !
Kibicowsko dla Fanatyków Falubazu był to udany sezon – dobra frekwencja zarówno na meczach u siebie jak i wyjazdowych oraz wiele wspaniałych opraw. Potwierdziliśmy swoją dominację na żużlowej scenie. Teraz czeka Nas sezon ogórkowy, ale to też nie oznacza, że przyszedł czas na odpoczynek! Działamy cały rok!
Tylko Falubaz !

Falubaz Zielona Góra:
Sparta Wrocław:

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments