Falubaz Summer Cup 25.07.2020

W minioną sobotę odbył się charytatywny turniej Falubaz Summer Cup, podczas tegorocznej edycji uczestnicy turnieju grali dla poważnie chorej, 12-letniej Sandry. Finalnie udało zebrać się ponad 10 tysięcy złotych. Więcej w relacji samych zainteresowanych.

[art5]

 

Fanatycy Naszego Falubazu:
W sobotę 25.07.2020 obył się charytatywny turniej Falubazu Summer Cup. Podczas tej edycji graliśmy dla 12-letniej Sandry, która jest poważnie chora. Ekipy, które brały udział w turnieju to : ZGREDY, FNF’02, YF’08, FC SULECHÓW, FC ŚWIEBODZIN, STARY FNF, OSIEDLE ZACISZE, FC SŁUBICE, FC LUBSKO, KROŚNIEŃSCY FANATYCY, WSW oraz JEDRZYCHÓW&STARÓWKA.

Zmagania piłkarskie tego dnia wygrał STARY FNF, pokazali umiejętności i doświadczenie, które pomogły im pokonać w finale KROŚNIEŃSKICH FANATYKÓW. Natomiast w konkurencji przeciągania liny w finale Ultrasi z FNF’02 spotkali się ze ZGREDAMI, w którym zwycięstwo odnieśli starsi koledzy z trybun. 

[art5]

 

Jednakże tego dnia miejsca na podium poszczególnych ekip zeszły na drugi plan. Każda obecna osoba, która dołożyła cegiełkę do organizacji tego turnieju i pomocy Sandrze staję na najwyższym stopniu podium! Dzięki licytacjom m.in. unikatowych gadżetów przeznaczonych przez żużlowców, kibiców oraz przyjaciół i sponsorów finalnie zebraliśmy ponad 10 tysięcy złotych, które w całości zostały przekazane na leczenie Sandry. Co więcej nie zapomnieliśmy, że są takie psy, którym warto pomagać i każda z drużyn w ramach wpisowego do turnieju przekazała suchą karmę oraz rzeczy potrzebne zwierzakom, które zostały zawiezione do zielonogórskiego schroniska.

 

W tym momencie chcemy podziękować wszystkim, którzy wspierali nas tego dnia : TEJADO – USŁUGI DEKARSKIE, GRYGIER – GRANIT, BAZOOKA PAINTBALL – ŁOCHOWICE, KOMPANIA PIWOWARSKA S. A. – NAPOJE CHŁODZĄCE, MAREK TRUSZKIEWICZ TEMAR OŚRODEK WYPOCZYNKOWY W DĄBIU I KOLATCE, PHU ADAM Z ŻAGANIA – PYSZNE KIEŁBASKI, PRACOWNICY ODDZIAŁU INPOST W ZIELONEJ GÓRZE, ERTOM BUD ERNEST DZIKOWICZ USŁUGI MINIKOPARKĄ , BRUKARSTWO, TERESA GRODZKA BUD- INNOWACJE, GECOS GRZEGORZ SOKOŁOWSKI, ANDRZEJ NAPIERAJ PROJEKT NIERUCHOMOŚCI, ZACZAROWANE W KADRZE PAULINA PAWELKIEWICZ, PIEKARNIA MIKULEWICZ OS. POMORSKIE, PERSA PODŁOGI DARIUSZ WILINOWSKI, PRACOWNICY FIRMY UNIWERSUM, LEON I PEZET FC SŁUBICE – MEDALE I STATUETKI, SHADOW FOTO. 

CAŁY FALUBAZ ZAWSZE RAZEM! 

guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments