Elana trafiona na powrocie z Kołobrzegu

Na sobotę w Kołobrzegu zaplanowano mecz, podczas którego miejscowa Kotwica podejmowała na własnym stadionie drużynę Elany Toruń. Pomimo zakazów wyjazdowych, jakie panują aktualnie w naszym kraju, dzięki uprzejmości gospodarzy na stadionie mogli pojawić się przyjezdni z Torunia. Na mecz dotarła grupa kilkudziesięciu osób z Elany, a na płocie pojawiły się trzy flagi.

 

Kotwica Kołobrzeg – Elana Toruń 15.08.2020

[art5]

 

Na powrocie grupę wyjazdową Elany trafili Chuligani Wolnego Miasta (ekipa Lechii Gdańsk). Na tą chwilę sami zainteresowani nie chcą podawać więcej szczegółów, przypominamy, że 20 czerwca przed galą sportów walk – Krwawy Sport, doszło już do starcia obydwu ekip.

 

[art5]

 

Wyjazdowa relacja Elanowców:

Pierwszy wyjazd 3 ligi wypada nam na Kotwice Kołobrzeg. Korzystając z uprzejmości gospodarzy (mając zapewnienie iż będą dla nas bilety) postanawiamy wyruszyć na ten mecz. Zważywszy na okres wakacyjny, nie organizujemy oficjalnego wyjazdu a na miejsce docelowe docieramy każdy na własną rękę (część będąc już w Kołobrzegu co najmniej dzień wcześniej). Spotykamy się pod stadionem Kotwy, tam odbieramy bilety i wchodzimy na stadion. Tego dnia na meczu jest nas ok. 50 fanatyków. Na płocie wywieszamy dwie flagi klubowe – Grubasy i Śp. Mucha oraz jedną małą „Good Night – Left Side” . Dopingujemy przez większą część spotkania. Gospodarze również formują młyn lecz opiszą się SAMI. Piłkarze na początek remisują 1:1, co na ciężkim terenie w Kołobrzegu nie jest złym wynikiem.

Na koniec WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA KOTWICY ZA OGARNIĘCIE WEJŚCIA, POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH OBECNYCH I DO NASTĘPNEGO!

Możliwość komentowania została wyłączona.