
- 7 fanatyków
- Oflaguj
BKS Stal Bielsko-Biała
W związku z dochodzącymi z różnych stron informacjami na temat magazynku oraz flag Naszych przyjaciółek postanawiamy się do tego ustosunkować.
Od jakiegoś czasu gołym okiem można zaobserwować nieudolność SSK Podbeskidzie Bielsko-Biała. Mowa o konfliktach na tle finansowym (A. oraz T.) , zgubienie kilkuset karnetów na młyn, samozapłonach czy innych tego typu wydarzeniach. Wreszcie sam prezes Borecki szydzi z nich w wywiadach.Z Naszych informacji wynika, że owy nieszczęsny magazynek który został „wyczyszczony” zamykany był na dwa zamki.Komplety kluczyków również były dwa. Jeden z nich podobno „zgubił się” około pół roku temu.Nikt nie wpadł na pomysł wymiany zamków i inne czynności podnoszące bezpieczeństwo flag.Niestety nie mamy wpływu na niefrasobliwość, niekompetencje oraz zwykłe gapiostwo SSK Podbeskidzie.Sugerujemy więc wszystkim detektywom spod znaku płytek ceramicznych najpierw zrobić porządek u siebie a potem zwalać winę na Nas.Kolejny raz łączymy się w bólu oraz cierpieniu z kibicami Podbeskidzia.


