Chrobry Głogów
Rok założenia: 1957
Barwy: pomarańczowo-czarne
Zgody:

Stilon Gorzów Wielkopolski (od 09.03.2012)


Kosy: Zagłębie Lubin, Miedź Legnica, Śląsk Wrocław, Górnik Wałbrzych, Falubaz Zielona Góra,
Grupy: Głogowscy Hooltaje (h), Ultras Chrobry (u)
Letni Turniej Kibiców Stilonu Gorzów - Czerwiec 2023
Stilon Gorzów - Chrobry II Głogów 11.03.2023
W Gorzowie Wielkopolskim meldujemy się w 24osoby. Przed meczem nasza młodzież odbywa zgodowy trening ze Stilonowcami. Podziękowania dla Stilonu za dobrą gościnę!
Polonia Bytom - Stilon Gorzów 24.09.2022

Wczoraj wsparliśmy Stilonowców na Górnym Śląsku w 19 osób. Mecz bez udziału publiczności.

Arka Gdynia - Chrobry Głogów 16.09.2022
Miedź Legnica - Chrobry Głogów 30.04.2022

Na derby do Legnicy jedziemy pociągiem w ok. 200 osób + 77 braci ze Stilonu, którym dziękujemy za świetne wsparcie! Podczas przemarszu na stadion odpalamy sporo różnego rodzaju świecidełek, co podziałało na milicjantów jak płachta na byka. Pod stadionem leci trochę gazu, chcą spisać całą grupę i wyłapywać palaczy, dlatego decydujemy się ruszyć w drogę powrotną. Jako ciekawostkę podamy, że jeden z naszych kolegów zostaje zakuty w kajdanki, ale szybkie rozbrojenie sprawia, że zostaje z nami. Na powrocie dalsza część przepychanek, jednak ostatecznie udaje się wrócić bez większych problemów.

Górnik Łęczna - Chrobry Głogów 30.10.2022

W odległej Łęcznej zameldowało się 32kiboli(w tym 17 Stilonu Gorzów). Ze względu na brak autoryzacji listy wyjazdowej nie jest nam dane zobaczenie meczu z perspektywy sektora gości. Natomiast wśród gospodarzy zastały nas dziwne obyczaje. Odmawiają nam wejścia na swoje sektory, aby później skandować „Piłka nożna dla kibiców”. Pozostawimy to bez większego komentarza… Zaznaczamy parę razy swoją obecność pod stadionem i zawijamy w drogę powrotną. Szacun dla obecnych i wielkie dzięki dla Stilonowców za wsparcie!

PP: Wieczysta Kraków - Chrobry Głogów 29.09.2021

16 sympatyków Chrobrego obecnych było w Krakowie.

Resovia - Chrobry Głogów 05.06.2021
Ostatni wyjazd w tym sezonie wypadł nam do odległego Rzeszowa. Na Podkarpacie wybrało się 71 zapaleńców, w tym 20 kiboli Stilonu Gorzów oraz 9 układowiczów z Leszna. W pierwszej połowie dopingujemy spod stadionu, a następnie ruszamy w drogę powrotną. Wielki szacunek dla wszystkich tych, którzy poświęcali swój czas i zaliczali wyjazdy niezależnie od dnia tygodnia, mając też świadomość, że nie uda się wejść na stadion. Podziękowania dla braci z Gorzowa oraz kibiców Unii Leszno za wsparcie i wspólne pokonywanie kilometrów w drodze do kolejnych miast. Za nami trudna runda, jednak kolejny raz twardy kibolski charakter zwyciężył
XIII Turniej Kibiców Chrobrego Głogów - Luty 2020
Chrobry Głogów & Stilon Gorzów podczas wyjazdu do Olsztyna
Artykuły związane z klubem